Kanye West i Drake

i

Autor: Prince Williams / Splash News/EAST NEWS

Kanye West ujawnił publicznie ADRES DOMU Drake'a! Wojna raperów znów się rozkręca

2021-08-24 8:06

Kanye West i Drake znów na wojennej ścieżce! Skonfliktowani od lat raperzy kolejny raz wdali się w ostrą wymianę zdań. W pewnym momencie Kanye West opublikował prywatny adres domu Drake'a w Toronto! Tym razem przegiął?

Kanye West i Drake byli kiedyś całkiem dobrymi kumplami i w sieci do dziś można znaleźć foty z ich wspólnych imprez - jak choćby zdjęcie powyżej, zrobione w 2015 roku. Wkrótce potem stosunki między dwójką raperów mocno się popsuły, a kiedy muzycy wdali się w głośny konflikt z udziałem Pusha-T, stało się jasne, że raczej nigdy więcej nie wystąpią już w żadnym wspólnym projekcie.

Konflikt Kanye Westa i Drake'a ciągnie się od lat, ale w ostatnim czasie wydawało się, że panowie dali już sobie spokój z prowadzeniem pyskówek. Niestety, nic bardziej mylnego! W miniony weekend Drake i Kanye ponownie rozpętali internetową wojnę, a jej finałem był post, który najwięksi fani Westa uważają za mocne przegięcie.

Kanye West ujawnił adres domu Drake'a

Drake powinien zdawać sobie sprawę, że prowadząc wojnę z Kanye Westem musi być gotowy na wszystko. Najwyraźniej jednak nie docenił przeciwnika.

Wkurzony Kanye West jest zdolny do wszystkiego. Nawet to ciosów poniżej pasa, a za taki właśnie gwiazdy uważają ujawnianie spraw z życia prywatnego. Drake przekonał się o tym lata temu, kiedy Pusha-T zdradził, że jego rywal ma nieślubne dziecko. Teraz rozwścieczony Kanye West opublikował w sieci prywatny adres jego domu w Toronto!

Co prawda Kanye West szybko usunął swój wpis, ale oczywiście w internecie nic nie ginie. Pod cytowanym przez fanów adresem znajduje się całkiem spora posiadłość, którą możecie zobaczyć poniżej.

Czy to faktycznie dom Drake'a? A może Kanye West tylko ściemniał?

Sonda
Czy tym razem przesadził?

A to reakcja Drake'a, nagrana chwilę po tym, jak Kanye opublikował jego adres:

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE