Drake i Kanye West pogodzeni

i

Autor: instagram.com/kanyewest/

Kanye West i Drake pogodzeni! To zdjęcie tworzy historię hip-hopu

2021-11-17 17:20

Wydawało się, że to nigdy nie nastąpi... A jednak! Drake i Kanye West się pogodzili. Ich beef trwał latami i swojego czasu dostarczał nam sporo materiału do plotkowania. Ale oto panowie się pojednali i to w słusznym celu. Ich wspólne zdjęcie, które trafiło na Instagram, przejdzie do historii hip-hopu!

Kanye West i Drake cieszą się ogromną popularnością. Razem mogliby stworzyć jeden z najbardziej epickich albumów w rapie. Jednak od lat są skonfliktowani. Zaczęło się od wyzwisk, później protegowany Ye - Pusha T zdradził światu, że Drake ma syna z gwiazdą porno. Kilka lat temu z wypiekami na twarzy śledziliśmy, jak Kanye West wypisywał na Twitterze miliony postów, oskarżając Drake'a m.in. o wysyłanie mu... diabelskich emoji.

Na szczęście dla muzyki ich beef to już historia!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Drake i Kanye West się pogodzili

Gałązkę oliwną wysłał Kanye West. Kilka dni temu na Instagramie ogłosił, że chce, aby Drake dołączył do niego na scenie podczas wydarzenia, które ma pomóc uwolnić Larry'ego Hoovera. To mężczyzna, który w 1973 roku został skazany na dożywocie w więzieniu po wyroku skazującym za morderstwo. Kanye West śladem swojej żony chce go uwolnić.

Najwyraźniej Drake przyjął zaproszenie! Kanye West opublikował na Instagramie historyczne zdjęcie. Stoi razem z Drake'iem przed jego domem w Toronto. Panom towarzyszy przyjaciel Ye, J. Prince. Emoji białego gołębia sugeruje, że topór wojenny został zakopany.

Taką okazję trzeba uczcić! Drake opublikował na swoim Instagramie wideo, na którym on i Ye spotykają się z komikiem Davem Chappelle.

Konflikty gwiazd

Pytanie 1 z 7
W którym roku skończyła się wielka przyjaźń Paris Hilton z Nicole Richie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE