Kanye West chce produkować kolekcję Yeezy w Wyoming! Koniec spokoju w mieście?

2020-07-01 13:55 KP
Kanye West
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Gdy Kanye West i Kim Kardashian niespodziewanie zakochali się w spokojnym Wyoming i uznali, że marzą o życiu na ranczo, mieszkańcy okolic byli przerażeni. Dotąd niczym nie niepokojone miasteczko nagle stało się obiektem zainteresowania paparazzich i fanów słynnej pary. Nowy pomysł Kanye Westa z pewnością nie przypadnie więc im do gustu.

Kim Kardashian i Kanye West już ponad roku w wolnych chwilach wyjeżdżają na swoje ranczo w Wyoming. Górskim stanem jako pierwszy zainteresował się raper, który wyjeżdżał tam w góry, by pracować nad muzyką. Szybko okazało się, że bliskość przyrody i spokój bardzo odpowiadają też jego żonie. Para kupiła więc gigantyczną posiadłość za 14 milionów dolarów i od tamtego momentu regularnie spędza tam czas.

I tylko mieszkańcy małego miasteczka Cody, w pobliżu którego zaczęli pojawiać się Kim Kardashian i Kanye West, od początku protestowali przeciwko celebrytom w ich spokojnej okolicy. Jeszcze we wrześniu ubiegłego roku oficer tamtejszej policji nie ukrywał, że wszyscy obawiają się zainteresowania mediów i ciągłej obecności paparazzich. Gdy usłyszą więc o najnowszym pomyśle rapera, nie będą zadowoleni...

Kanye West przenosi produkcję ubrań Yeezy?

Jak czytamy w New York Post, Kanye West chciałby, aby to właśnie w Wyoming produkowano teraz ubrania z jego kolekcji Yeezy. Serwis donosi, że raper ma w planach przeniesienie produkcji do końca tego roku, a w przyszłym roku rozpoczęcie produkcji miliona butów z nowej linii. On sam z kolei chce zająć się w Cody "pracami projektowymi i prototypowymi, z uwzględnieniem pozycji na linii montażowej" - to z kolei informacje lokalnej gazety Cody Enterprise.

Przed Kanye Westem naprawdę sporo pracy. Raper podpisał właśnie kontrakt z gigantem modowym Gap na tworzenie kolekcji Yeezy Gap przez kolejne... 10 lat.

Warto dodać, że siedziba firmy Kanye Westa już od 2019 roku również znajduje się w Cody.

NAJNOWSZE