Kaia Gerber i Jacob Elordi nie szczędzą czułości na spacerze z psem. Rodzinka w komplecie?

2020-10-14 19:40 mm
Kaia Gerber i Jacob Elordi
Autor: JATE/Backgrid/East News

Kaia Gerber i Jacob Elordi są parą od niedawna, ale obserwując ich wspólne spacery można odnieść wrażenie, że znają się przynajmniej z 10 lat. Niedawno córka Cindy Crawford i jej nowy chłopak zostali zauważeni podczas przechadzki z psem. Oczywiście nie brakowało czułości...

Kaia Gerber i Jacob Elordi wznieśli niedawno swój związek na następny poziom, wybierając się na wspólne wakacje razem z rodzicami Kai. Zdecydowanie związek córki Cindy Crawford z Jacobem Elordim to coś poważnego.

Świadczą o tym także najnowsze zdjęcia pary. Fotki zostały zrobione w Malibu, podczas spaceru z psem. Kaia Gerber i Jacob Elordi zachowywali się, jakby świat poza nimi nie istniał - para tuliła się do siebie i obdarowywała całusami. Widać wyraźnie, że są w sobie zakochani po uszy.

Zobaczcie sami!

Kim jest Jacob Elordi?

Nowy chłopak Kai Gerber to australijski aktor. Jacob Elordi urodził się w Brisbane i jest rówieśnikiem swojej nowej dziewczyny - podobnie jak Kaia Gerber ma 23 lata.

Fani seriali z pewnością dobrze znają go choćby z głośnej produkcji Netfliksa pt. Euphoria. Jacob Elordi wystąpił też m.in. w obu częściach filmu The Kissing Booth.

Carla Fernandes - niepublikowany fragment teledysku Hasta La Vista, tylko na ESKA.pl!
NAJNOWSZE