Kaia Gerber i Jacob Elordi na wspólnych wakacjach z jej rodzicami. Miłość kwitnie!

2020-09-22 17:03 es
Kaia Gerber i Jacob Elordi
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Nikt nie ma już wątpliwości, że Kaia Gerber i Jacob Elordi są parą. Paparazzi zauważyli ich podczas wspólnego wypoczynku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dołączyli do nich Cindy Crawford i Rande Gerber. A to znaczy, że sytuacja robi się poważna!

Sprawy zaczynają robić się poważne... Kaia Gerber i Jacob Elordi wyjechali na wspólne wakacje. Para została zauważona przez paparazzich w Los Cabos w Meksyku.

Kaia Gerber włożyła czarno-zielone bikini ze stringami i duży kapelusz. Natomiast Jacob Elordi pokazał swoją wyrzeźbioną klatkę piersiową i opalał się w kąpielówkach.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kaia Gerber przedstawiła chłopaka rodzicom

Podczas wypoczynku w Meksyku Kaia Gerber i Jacob Elordi nie szczędzili sobie czułości. Para się przytulała i całowała. Wygląda na to, że ich związek to coś poważnego, ponieważ dołączyli do nich rodzice modelki - Cindy Crawford i Rande Gerber.

Pogłoski o tym, że Kaia Gerber i Jacob Elordi się spotykają, zaczęły się we wrześniu. Niedługo po tym, jak Elordi rozstał się z Zendayą, koleżanką z planu. Natomiast Kaia Gerber ostatnio spotykała się z Pete'em Davidsonem.

NAJNOWSZE