Kacperek z Rodzinki.pl

i

Autor: AKPA

Kacperek z Rodzinki.pl nie miał łatwego dzieciństwa. "Sporo straciłem"

2022-11-24 9:39

Kacperek z Rodzinki.pl przyznał, że sukces ma swoje blaski i cienie. Aktor zdradził, że ze względu na rozpoczęcie kariery w młodym wieku sporo go ominęło i pewne rzeczy musiał nadrabiać. Według Mateusza Pawłowskiego nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać

Kacperek z Rodzinki.pl nie miał łatwego dzieciństwa, ponieważ karierę aktorską rozpoczął już w wieku 7 lat. Aktor opowiedział, z jakimi trudnościami muszą mierzyć się dziecięce gwiazdy. Zdradził, że sporo stracił, a sława ma swoje blaski, ale również sporo cieni. Mateusz Pawłowski zasłynął rolą Kacperka Boskiego w słynnym serialu Rodzinka.pl. Widzowie szybko pokochali jego urok osobisty, naturalność oraz oryginalny śmiech, który stał się jego znakiem rozpoznawczym. Mateusz Pawłowski, który w czerwcu skończył osiemnaście lat, patrzy na swoje życie całkiem inaczej niż wcześniej. Oprócz znakomitej zabawy na planie i rozpoznawalności opowiada też o wadach i cieniach sławy. Niedawno aktor udzielił wywiadu, w którym zdradził, z jakimi trudnościami musiał borykać się jako młody aktor.

Kacper Błoński prosi o radę przed randką. Zabierze na nią babcię swojej fanki!

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Kacperek z Rodzinki.pl - dzieciństwo

Kacperek z Rodzinki.pl zdradził, że jego dzieciństwo nie było takie kolorowe, jak wielu mogłoby się wydawać. Młody aktor zapłacił wysoką cenę za rozpoczęcie kariery w tak młodym wieku.

Były kiedyś fanpage na Facebooku i rodzice mi mówili, że miałem drugi największy fanpage w Polsce pod względem polubień. Wtedy był tylko większy ode mnie Robert Lewandowski i ja byłem drugi.

W podcaście na kanale WykolejeniTV Mateusz Pawłowski zdradził, że sukces, który osiągnął miał wiele zalet, jednak ze względu na swoją karierę przyznaje, że sporo go ominęło.

Słynna zakonnica z The Voice Italy zrzuciła habit i przekłuła nos. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na plan i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać hobby, przyjaciół, w tym aspekcie dużo potraciłem. Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia do życia, takich podstaw.

Mateusz Pawłowski docenia to, że mógł spełniać swoje marzenia od najmłodszych lat. Aktor podkreśla jednak, że warto do pewnych rzeczy podchodzić z dystansem.