Justin i Hailey Bieber w separacji?

i

Autor: Creative Commons Attribution 3.0/VOGUE Taiwan/Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0/Nokia621 Modelka "potrzebuje przerwy”

Gwiazdy

Justin i Hailey Bieber w separacji? Modelka "potrzebuje przerwy”

2024-03-28 16:10

Justin i Hailey Bieber wzięli ślub 23 listopada 2018 roku. Na początku zakochani byli niemalże nierozłączni. Jednak od jakiegoś czasu w sieci krąży sporo plotek, jakoby nad małżeństwem piosenkarza i modelki zawisły czarne chmury. Dotychczasowe konflikty udawało im się szybko rozwiązywać. Tym razem jednak sprawa ma być poważna. Podobno Hailey myśli o separacji i rozwodzie z Justinem.

Związek Justina i Hailey Bieberów sięga 2009 roku. Wówczas doszło do pierwszego spotkania za kulisami show "Today", które zostało zainicjowane przez ojca modelki, który przyjaźni się z matką piosenkarza. Już wtedy plotkowano o ich rzekomym romansie, któremu oni zaprzeczali. Zanim Bieber oficjalnie związał się z córką znanego amerykańskiego aktora Stephena Baldwina, w latach 2010-2014 był w związku z Seleną Gomez. Para rozstała się w 2018 roku, a już kilka miesięcy później gwiazdor oświadczył się Hailey, a 23 listopada powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Od samego początku ich związek wzbudzał wiele emocji. Paparazzi śledzą każdy ich ruch, a media tylko czyhają na znak, iż w ich związku dzieje się coś niepokojącego.

Piosenki, które Justin Bieber napisał dla innych artystów

Kryzys w związku Justina i Hailey Bieberów

Oliwy do ognia w doniesieniach o kryzysie w związku Bieberów dolał także ojciec modelki. Opublikował on wpis chrześcijańskiego youtubera Victora Marksa i poprosił wszystkich o modlitwę w intencji córki i zięcia.

Chrześcijanie, proszę, kiedy myślicie o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę, aby ofiarować krótką modlitwę za nich, aby mieli mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana - napisał w poście na Instagramie Stephen Baldwin, dodając, iż on i jego żona nieustannie modlą się za związek córki i gwiazdora pop.

Portal TMZ donosił, iż Hailey wpadła w złość, po tym, jak ukazał się post ojca i poprosiła go o usunięcie wpisu. Tak też się stało, jednak od tamtej pory w mediach co i rusz pojawiają się nowe doniesienia o końcu sielanki w związku Bieberów.

Justin i Hailey w separacji?

"In Touch Weekly" informuje, że sprawa jest poważna, a małżeństwo Bieberów wisi na włosku. Według informatora tabloidu jedną z przyczyn konfliktu pary ma być choroba, na którą cierpi artysta. Przez to Justin był zmuszony odwołać koncerty, a co za tym idzie, więcej czasu spędza w domu ze swoją małżonką. Modelka chce walczyć o swoje małżeństwo, dlatego modelka planuje "próbną separację"

Hailey chce po prostu przez jakiś czas pomieszkać sama. (...) Nie prosi o rozwód. Wie, że Justin czuje się zraniony i zdezorientowany, ale ona też czuje się zagubiona. Po prostu potrzebuje przerwy - mówi źródło "In Touch Weekly".