Hailey Bieber ogląda nowy dom [ZDJĘCIA] Przeprowadzka czy inwestycja?

2020-11-27 12:36 kp

Paparazzi przyłapali ostatnio Hailey Bieber podczas zaskakującego zajęcia. Modelka oglądała dwa domy w Brentwood w Santa Monica. Fani natychmiast zaczęli się więc zastanawiać - czy Bieberowie planują kolejną przeprowadzkę? A może uznali, że nieruchomości to po prostu najlepsza inwestycja na czas kryzysu?

To żadna nowość, że wiele gwiazd prawdziwych majątków dorobiło się wcale nie na tym, z czego są znani na całym świecie. Kapitał stworzony dzięki występom aktorskim czy scenicznym pozwala im rozkręcić prawdziwe imperium biznesowe, dzięki któremu po jakimś czasie już naprawdę nie muszą martwić się o przyszłość. Podczas gdy niektórzy produkują kosmetyki czy alkohol, nie brakuje tych, którzy stawiają na nieruchomości. Czy Bieberowie idą w ich ślady?

Wśród gwiazd, które zbudowały imperium na nieruchomościach, przodują w ostatnim czasie Rupert Grint i Ed Sheeran. Brytyjczycy od kilku lat konsekwentnie zakupowali nowe nieruchomości - zarówno domy, jak i apartamenty w prestiżowych lokalizacjach. Część z nich służy im za przystanki w podróży, a część to po prostu bardzo trafiona inwestycja.

ESKA XD EXTRA

Hailey Bieber ogląda domy

Teraz media podejrzewają, że podobne inwestycje chcą poczynić Bieberowie. Hailey Bieber została ostatnio przyłapana przez paparazzich na oglądaniu dwóch posiadłości w Brentwood - nie towarzyszył jej jednak mąż, co może świadczyć o tym, że para wcale nie planuje mieszkać w wybranym przez siebie domu.

Modelka wybrała się na poszukiwania posiadłości z samego rana, tuż treningu pilatesu. Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE