Justin Bieber chowa się pod kapturem. Spodnie Hailey Bieber go zawstydziły?

2021-09-13 19:10 es

Justin Bieber od lat jest ulubieńcem mediów. Odkąd Hailey Bieber została jego żoną, na nią także paparazzi chętnie czatują. Udało im się pstryknąć kilka fotek znanej pary. Jednak całą uwagę skupia nie buźka Justina Biebera, lecz spodnie Hailey Bieber. Odważny wybór!

Justin i Hailey Bieber wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie ma w tym nic dziwnego. On zrobił światową karierę jeszcze jako nastolatek. Zdobył szczyty list przebojów i serca fanek ze wszystkich stron świata. Ona to ceniona w wielu krajach modelka, która zachwyca urodą. A na koncie ma współprace z najważniejszymi markami i magazynami.

Teraz gdziekolwiek Justin i Hailey Bieber się pojawią, są otoczeni przez paparazzich.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Justin chowa się pod kapturem, Hailey szokuje spodniami

Para ma co świętować! Justin Bieber okazał się wielkim zwycięzcą gali MTV VMA. Zabrał do domu aż dwie statuetki - dla artysty roku oraz dla najlepszego teledysku do utworu pop.

Kiedy już zgasły flesze, Bieberowie postanowili wrzucić na luz. Paparazzi przyłapali ich w drodze na kolację. Justin Bieber postawił na szerokie jeansy oraz oversizeową marynarkę. Pod nią miał bluzę z kapturem, pod którym się skrył. Natomiast Hailey Bieber... zwróciła na siebie uwagę! Niech Was nie zmyli biały top podkreślający jej figurę... Spójrzcie na dół!

Modelka pokazała się w szerokich spodniach z zielonymi frędzlami, przypominającymi kępki trawy.

Hailey Bieber aż tak tęskni już za wiosną?

Jak dobrze znasz państwa Bieber?

Pytanie 1 z 8
Kto zapoznał Justina i Hailey?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE