Hailey Bieber i Justin Bieber

i

Autor: Broadimage/Broad Image/East News; GICE/Backgrid/East News

Justin i Hailey Bieber na uroczym zdjęciu z siostrzenicą. Pasuje im!

2021-08-18 22:02

Justin i Hailey Bieber to najgorętsza para show-biznesu. Fani od dawna z utęsknieniem wyczekują wiadomości o dziecku. Na razie jednak małżeństwo sprawdza się w roli wujostwa. Siostrzenica Hailey Bieber świętowała właśnie roczek. Z tej okazji gwiazda opublikowała urocze zdjęcie.

Justin i Hailey Bieber wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jus jest sławny praktycznie od zawsze. Jego piosenki zapewniły mu międzynarodową popularność. Hailey także cieszyła się uznaniem w branży, jeszcze pod nazwiskiem Baldwin. Oboje stanowią prawdziwą power couple, która wzbudza istny szał.

Fani od dawna interesują się ich życiem prywatnym. Ileż to razy Hailey Bieber była już w ciąży! Justin Bieber od dawna powtarza, że marzy o byciu młodym tatą. Na razie jednak musi mu wystarczyć rola wuja.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Justin i Hailey Bieber świętują roczek siostrzenicy

Rodzina Baldwin jest ogromna! Alec Baldwin i Hilaria Baldwin postarali się o duże kuzynostwo dla modelki. Poza tym Hailey Bieber ma także siostrę. Alaia Baldwin ma 28 lat i rok temu została mamą. Ojcem dziecka jest Andrew Aronow, który w 2017 roku został jej mężem. Iris właśnie skończyła roczek!

Z tej okazji Hailey Bieber opublikowała urocze zdjęcie. Widzimy na nim, jak razem z Justinem Bieberem całuje dziewczynkę.

Wszystkiego najlepszego dla naszej ślicznej, zgrabnej dziewczynki. Ciocia i wujek bardzo cię kochają.

Napisała modelka.

Musicie przyznać, że Justin i Hailey Bieber z dzieckiem wyglądają bardzo uroczo!

Jak dobrze znasz państwa Bieber?

Pytanie 1 z 8
Kto zapoznał Justina i Hailey?
 Justin i Hailey Bieber

i

Autor: instagram.com/haileybieber/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE