Justin Bieber z dzieckiem

i

Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Justin Bieber z wózkiem i dzieckiem. The Rock komentuje zdjęcie: "Bierz się do roboty!"

2021-08-24 10:37

Justin Bieber pokazał na Instagramie serię zdjęć z małym siostrzeńcem. Fotki wywołały falę zachwytów - wiele osób zauważyło, jak szczęśliwy jest piosenkarz trzymając niemowlaka. Fani zastanawiają się od dawna, kiedy Hailey i Justin Bieber zdecydują się na własne dziecko. Zresztą nie tylko oni! Pod fotkami Justina swój komentarz zostawił także Dwayne Johnson. The Rock namawia piosenkarza: Bierz się do pracy!

Justin Bieber od dawna nie ukrywa, że chce założyć własną rodzinę i ma w planie wychować nawet nie jedno dziecko, ale całą gromadkę. W ostatnich miesiącach Hailey Bieber kilka razy publikowała posty, które fani odbierali jako zapowiedź ciąży, ale jak dotąd dziecka Bieberów wciąż nie możemy się doczekać.

Tymczasem kanadyjski artysta kolejny raz pokazał na Instagramie fotki, na których wyraźnie widać, że ma rękę do dzieci! Na profilu piosenkarza pojawiła się seria fotek z siostrzeńcem! Justin Bieber trzyma niemowlaka na rękach i prowadzi wózek. Fani natychmiast wpadli w zachwyt i piszą:

Nadajesz się na ojca!

Zdjęcia Justina z dzieckiem znajdziecie nieco niżej.

Sonda
Jaka liczba dzieci jest według Ciebie idealna?

Fotki Biebera z dzieckiem zachwyciły nie tylko fanów piosenkarza, ale także jego koleżanki i kolegów z branży. Zdjęcia Justina z niemowlakiem polubiła m.in. Emily Ratajkowski. 

Swój komentarz pod postem zostawił również The Rock!

Mówiłem ci bracie, dobrze wyglądasz trzymając dziecko! 

Bierz się do roboty ???

- napisał pod zdjęciem młodszego kolegi Dwayne Johnson.

Jak myślicie - Justin Bieber posłucha rady The Rocka i sprawi sobie z Hailey własne baby?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE