Justin i Hailey Bieber najpiękniejszą parą? Nie zawsze w ich związku tak było

2021-11-06 16:00

OD kilku lat Justin i Hailey Bieber uchodzą za najpiękniejszą parę show-biznesu. Faktycznie, wyglądają razem jak z obrazka! Chętnie pokazują się razem na galach oraz w social mediach. Jednak nie zawsze było u nich tak bajkowo... Instagram nie wszystko pokazuje!

Kiedy Justin i Hailey Bieber są razem, trudno oderwać od nich wzrok. Niedawno para spotkała się z Kendall Jenner i jej przyjacielem. Na zdjęciach całej czwórki, Bieberowie wyraźnie błyszczeli. Aż serce rośnie, kiedy patrzy się na takich zakochanych!

A trzeba powiedzieć, że małżonkowie chętnie się razem pokazują. Na najważniejszych wydarzeniach, takich jak chociażby gala MET nie odstępowali siebie na krok. Na wspólnych zdjęciach wyglądali po prostu zjawiskowo!

Hailey i Justin Bieber zachwycają nie tylko na wielkich wyjściach. Wystarczy rzucić okiem na ich Instagramy, bo zobaczyć wielką miłość. Oboje często publikują wspólne zdjęcia. Te w wersji eleganckiej, ale także te zwykłe, zrobione gdzieś w pędzie codzienności.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Chociaż Hailey i Justin Bieber wyglądają jak para z obrazka, mają też swoje tajemnice. W niedawnym wywiadzie Hailey Bieber potwierdziła słowa męża sprzed kilku miesięcy. Pierwszy rok małżeństwa był bardzo trudny, bez zaufania... Wokalista zmagał się wtedy z problemami psychicznymi, a młoda modelka musiała sprostać roli wspierającej żony. Nie brakowało wtedy myśli o rozstaniu!

Dziś Hailey i Justin Bieber mają kłopoty za sobą. Tak to przynajmniej wygląda w social mediach. Sami zobaczcie, jacy są szczęśliwi!

Jak dobrze znasz państwa Bieber?

Pytanie 1 z 8
Kto zapoznał Justina i Hailey?