Justin Bieber znów ma wąsy. I ciuchy "ze śmietnika"? Podzielone opinie fanów [ZDJĘCIA]

2020-01-15 16:50 mw
Justin Bieber z wąsami
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber znowu na dobre zapuścił wąsy! W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia piosenkarza i jego żony, Hailey Bieber. Na twarzy Justina znów pojawił się zarost! Stęskniliście się za wąsami Biebera? W takim razie koniecznie musicie zobaczyć TE FOTKI!

Justin Bieber z wąsami eksperymentował już kilka razy i zawsze wzbudzał tym wielkie poruszenie wśród swoich wielbicielek. Ostatnio również pod nosem artysty zaczął sypać się mały zarost... Nie sądziliśmy jednak, że Jus wyhoduje z niego prawdziwego "wąchola"!

Z wąsami jest tak, że albo się je kocha, albo nienawidzi :) Najwyraźniej sam Justin Bieber nie do końca może się zdecydować, do której grupy należy.

Nowe fotki Justina Biebera i jego żony zrobione zostały we wtorek 14 stycznia w Santa Monica w Kalifornii. Justin i Hailey wybrali się tam na spotkanie biznesowe z menadżerem piosenkarza, Scooterem Braunem. Hailey Bieber podeszła do sprawy poważnie i ubrała się, jak rasowa business woman. A Justin?

Cóż, części komentujących na Twitterze nowe zdjęcia piosenkarza bardzo się podobają, a innym "nieco mniej". Ktoś skwitował to nawet dość mocnym tekstem: Wygląda, jakby przed chwilą znalazł ciuchy na śmietniku.

AUĆ! Takie opinie muszą boleć, bo w rzeczywistości ciuchy, które ma na sobie Justin Bieber, pochodzą z jego OSOBISTEJ kolekcji DREW.

JUSTIN Z WĄSAMI - HIT CZY KIT?

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale zapytać chyba można? xDDD

Jak podoba Wam się Justin Bieber z wąsami i jak oceniacie jego outfit?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE