Justin Bieber zawiesił karierę! WYDAŁ OŚWIADCZENIE: "Chcę być dobrym OJCEM"

2019-03-26 9:09
Justin Bieber - instagram
Autor: instagram.com / Justin Bieber

Justin Bieber ogłosił, że zawiesza swoją karierę! Powodem są sprawy osobiste piosenkarza. Justin Bieber napisał o nich w obszernym oświadczeniu, które pojawiło się na jego Instagramie. Zobaczcie, co napisał Bieber i jak tłumaczy swoją decyzję o zawieszeniu kariery.

To już pewne: Justin Bieber zawiesza karierę i odkłada plany wydania nowego albumu na bliżej nieokreśloną przyszłość!

Dlaczego Justin Bieber kończy z muzyką? Jakie są powody zawieszenia kariery Justina Biebera?

Decyzja Kanadyjczyka wywołała wśród fanów wielkie poruszenie. Kiedy Justin Bieber ogłosił 25 marca, że zawiesza karierę, Beliebers z całego świata zaczęli dyskutować na temat przypuszczalnych powodów jego decyzji. Czy jest to ciąża Hailey Bieber? A może poważne problemy w ich małżeństwie?

A może... obie te rzeczy jednocześnie? PRZECZYTAJCIE OŚWIADCZENIE JUSTINA!

JUSTIN BIEBER BĘDZIE OJCEM?
Justin Bieber na Instagramie Hailey

Autor: www.instagram.com/haileybieber

Justin Bieber na Instagramie Hailey Bieber! Komentarze ich rodziców mówią wszystko!

JUSTIN BIEBER ZAWIESZA KARIERĘ. DLACZEGO TO ZROBIŁ?

Bieber ogłosił swoją decyzję o zawieszeniu kariery muzycznej w dość obszernym wpisie, który zamieścił w poniedziałek 25 marca na Instagramie.

Czy wynika z niego, że zostanie OJCEM? Wielu fanów interpretuje jego oświadczenie, jak ogłoszenie, że Hailey jest w ciąży!

Dostaję wiele wiadomości, w których piszecie, że czekacie na nowy album.

Koncertowałem całe swoje nastoletnie życie i kiedy skończyłem 20 lat, i zdałem sobie sprawę, co prawdopodobnie też zauważyliście, bo podczas swojej ostatniej trasy byłem nieszczęśliwy, że na to wszystko nie zasługuję i wy też na to nie zasługujecie, bo płacicie pieniądze, żeby zobaczyć energetyczny i optymistyczny koncert, a takiego nie byłem w stanie wam zapewnić

- napisał Justin Bieber.

Wciąż czegoś poszukuję i popełniam błędy, jak większość z nas, i teraz jestem skoncentrowany na naprawianiu głębokich problemów, które ma większość z nas, żeby się nie załamać, nie zniszczyć swojego małżeństwa i zostać ojcem, jakim chcę być.

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze niż moja rodzina i moje zdrowie.

Wrócę z nowym kopem tak szybko, jak się da

- obiecał Justin.

Jak sądzicie - czy Justin Bieber zawiesił karierę, bo dowiedział się, że zostanie ojcem, a widzi, że jego małżeństwo z Hailey nie jest na to gotowe?

NAJNOWSZE