Justin Bieber zainspirował Avril Lavigne do zwierzeń! "Złe dni nadal nadchodzą i odchodzą"

2020-01-09 12:29 nk
Justin Bieber i Avril Lavigne
Autor: EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Po tym, jak Justin BIeber otworzył się na temat swojej walki z boreliozą, Avril Lavigne również postanowiła wrócić do własnej historii. Gwiazda od lat zmaga się z tą chorobą. W nowym poście na Instagramie zdradza, jaki jest obecnie jej stano zdrowia. Wspiera też fanów, których dotknął ten sam problem.

Justin Bieber podzielił się z fanami bardzo osobistym wyznaniem. Piosenkarz od miesięcy walczy z boreliozą, która została zdiagnozowana u niego po latach zmagania się z depresją i innymi dolegliwościami. Artysta zdradził, że choroba bardzo wpłynęła na jego życie i to ona w dużej mierze spowodowała opóźnienie premiery jego nowego singla oraz całej płyty.

Avril Lavigne jak Justin Bieber

Do wyznań Justina Biebera postanowiła odnieść się jego rodaczka i koleżanka po fachu, Avril Lavigne. Gwiazda od dawna otwarcie mówi o swojej chorobie. Otworzyła nawet fundację, w ramach której uświadamia ludzi w kwestiach związanych z rozpoznawaniem objawów i leczeniem boreliozy.

Avril Lavigne wsparła osoby z boreliozą i zdradziła, że sama wciąż odczuwa skutki choroby, która wciąż pozostaje nieuleczalna.

Dziś Justin Bieber podzielił się tym, że ma boreliozę. Jest zbyt wielu ludzi, którzy mają tę osłabiającą chorobę! Ludzie, których kocham i o których się troszczę, a także wielu przyjaciół i fanów, z którymi moje ścieżki się skrzyżowały. Do wszystkich dotkniętych boreliozą, chcę powiedzieć wam, że jest NADZIEJA. Bo borelioza to codzienna walka, przez większą część ostatnich lat byłam naprawdę chora i walczyłam o swoje życie. Pisanie #HeadAboveWater pomogło mi przetrwać najgorsze, ale złe dni wciąż przychodzą i odchodzą. W tamtym czasie stworzenie mojego albumu uratowało mi życie. Musiałam powiedzieć swoją historię i móc podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi. (...) Nie chcę, by inni cierpieli tak, jak ja, i dlatego teraz moją misją jest szczerzenie świadomości i zbieranie funduszy, które pomogą wyeliminować tę zagrażającą życiu chorobę. (...) Będę dalej walczyć i wspierać!

- napisała Avril Lavigne na Instagramie, informując przy okazji, że część przychodu z każdego jej koncertu w ramach trasy #HeadAboveWater i sprzedaży gadżetów nadal będzie przekazywana na walkę z boreliozą w ramach założonej przez piosenkarkę fundacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Today @JustinBieber shared that he has Lyme disease. There are too many people that have this debilitating disease! People I love and care about and many friends and fans I have crossed paths with. To everyone affected by Lyme, I want to tell you that there is HOPE. Because Lyme is a daily struggle, for the better part of two years, I was really sick and fighting for my life. Writing #HeadAboveWater helped me get through the worst of it, but the bad days still come and go. At the time, putting together my album saved my life. I needed to tell my story and to be able to share my experiences with others. Lyme disease is in all 50 states in the US and in EVERY country in the world, except Antarctica. It is a global pandemic but NOT a global priority. I never want others to suffer the way that I did, and because of that it is now my mission to raise awareness & funds that will help eradicate this life-altering disease. Portions of proceeds from every show on the rest of the #HeadAboveWater tour and merch sales will continue to go directly to Lyme disease. I will continue to fight and to support! @TheAvrilLavigneFoundation supports people with Lyme Disease, serious illness or disabilities. We raise awareness and aid PREVENTION of the Lyme epidemic. We impact the lives of individuals and families affected by Lyme Disease through TREATMENT grants administered by our charitable partners; and we’ve aligned with @globallymealliance to accelerate scientific research. Please, JOIN US as we endeavor to educate people, prevent the spread of Lyme and find a cure. Our initiatives enable us to provide HOPE and expand the number of lives we’re able to transform. TOGETHER we can do this. #FightLyme #LymeIsReal #TheAvrilLavigneFoundation Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)
NAJNOWSZE