Justin Bieber wystąpił online bez koszulki, ale... w czapce! Sexy? [WIDEO]

2020-03-31 18:35 nk
Justin Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber dobrze wykorzystuje czas przymusowego siedzenia w domu! Artysta zorganizował sesję live na Instagramie i zaśpiewał dla fanów bez koszulki, za to w czapce-uszatce. Wybrał utwór wyjątkowo adekwatny do sytuacji, w której znalazł się cały świat...

W dobie pandemii koronawirusa wielu artystów robi, co może, by pomóc fanom w przetrwaniu tego trudnego czasu. Pomijając już nawet wielkie darowizny na rzecz szpitali i organizacji pozarządowych, chodzi nawet o małe gesty, jak choćby koncerty online.

Justin Bieber śpiewa na Instagramie

Justin Bieber i i jego żona, Hailey, mają teraz dużo czasu dla siebie. Para czuje się, jakby miała drugi miesiąc miodowy - i nic dziwnego. Zakochani świetnie czują się w swoim towarzystwie i - poza swoimi zwierzakami - nie potrzebują do szczęścia nikogo ani niczego.

Justin Bieber nie zapomina jednak o swoich fanach.

30 marca 2020 artysta utworzył na Instagramie sesję live, podczas której zaśpiewał dla internautów bez koszulki, za to w czapce uszatce. Repertuar, który wybrał, nie mógł być lepiej dobrany tematycznie do obecnej sytuacji na świecie. Jus wykonał bowiem piosenkę zatytułowaną Changes, czyli tytułowy utwór ze swojej najnowszej płyty.

Możemy śmiało powiedzieć, że teraz wszyscy tak jak Biebs przechodzimy przez zmiany...

NAJNOWSZE