Justin Bieber uratuje małżeństwo Kim Kardashian i Kanyego Westa?! „Sam długo walczył ze sobą”

2020-07-30 14:00 AM
Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Sprawa związana z zachowaniem Kanye Westa i jego kryzys w małżeństwie z Kim Kardashian stał się tak głośny, że martwią się o nich nie tylko fani ale także gwiazdy. Z odsieczą ruszył im Justin Bieber, który próbował przemówić raperowi do rozsądku, odwiedzając go na ranczu w Wyoming.

O odwiedzinach Justina Biebera na ranczu państwa West w Wyoming pisaliśmy kilka dni temu na Hotplota.pl. Wówczas nie było do końca jasne po co piosenkarz udał się do Kanyego Westa. Niektórzy przewidywali, że chodzi o współpracę zawodową a inny, że Justin chce koledze z branży dodać otuchy.

Teraz okazuje się, że rację mieli ci drudzy, którzy byli pewni, że Kanye otrzymał od Biebera wsparcie. Nie mylili się. Justin postanowił pomóc Westowi w walce z przeciwnościami, nie tylko jeśli chodzi o jego dziwne zachowania ale także wpłynąć na jego relację z Kim Kardashian. Jednym słowem, Justin chce uratować ich małżeństwo.

KANYE WEST OTRZYMAŁ WSPARCIE OD JUSTINA BIEBERA! PIOSENKARZ SAM PRZEZ TO PRZECHODZIŁ

Skąd pomysł Justina Biebera na pomoc? Nie chodzi tylko o koleżeńską przysługę ale także o własne doświadczenie. Zagraniczne media twierdzą, że Justin doskonale wie, jak to jest walczyć z samym sobą, dlatego nie potrafił przejść obok Kanyego obojętnie. Musiał mu pomóc!

Justin sam długo walczył ze sobą, zanim otrzymał odpowiednią pomoc. On chce być wsparciem dla Kanyego. Justin wie, że Kanye tworzył nową muzykę i wie z jak wielką presją musi się teraz mierzyć.

Media zza oceanu są też zgodne co do stanowiska Biebera, jakie zabiera w sprawie konfliktu Kanyego z Kim. Jadąc na ranczo, Justin miał rozmawiać z raperem na temat Kardashianki, zachęcając go, by porozmawiał z nią i nie unikał żony. Skruszony raper przyjął radę od kumpla po czym telefonicznie skontaktował się z żoną. Doszło nawet do ich spotkania.

Co sądzicie o tej sytuacji? Myślicie, że Justin Bieber będzie bohaterem rodziny Kardashian? 😊

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE