Justin Bieber rozpływa się nad Hailey: "Bez ciebie byłbym zgubiony"

2019-08-16 9:02
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

Justin Bieber co jakiś czas ma ogromną potrzebę przypomnienia światu, jak bardzo zakochany jest w Hailey Bieber! Para unika publicznych występów, a ich oznaki uczucia możemy zobaczyć jedynie na zdjęciach robionych im przez paparazzich. Dlatego też miło jest przeczytać tak urocze słowa jak te, które Jus zamieścił na Instagramie!

Justin Bieber i Hailey Bieber już niemal od roku są małżeństwem! Para we wrześniu wzięła cichy, urzędowy ślub i od tamtego czasu powoli planuje ceremonię kościelną i wesele. Według najnowszych doniesień - jak już informowaliśmy - zakochani są na etapie wybierania jesiennej daty drugiego ślubu. Wokalista i modelka nie chcą przy tym hucznej imprezy - ma być to raczej przyjęcie dla najbliższych i przyjaciół.

Miesiąc przed 1. rocznicą tamtego ślubu Justin Bieber postanowił przypomnieć światu o tym, jakimi uczuciami darzy swoją żonę. I wyszło mu to naprawdę uroczo!

Justin Bieber o swojej żonie

Justin Bieber dodał na swój Instagram nowy post, w którym znalazło się kilka zdjęć Hailey Bieber i romantyczny wpis. To nie pierwszy raz, gdy muzyk deklaruje w ten sposób w sieci swoją miłość do ukochanej.

Każdego dnia zakochuję się w tobie coraz bardziej. Jesteś najlepszym, co kiedykolwiek mi się przytrafiło. Bez ciebie byłbym zgubiony.

- napisał piosenkarz.

Warto przypomnieć, że Justin Bieber i Hailey Bieber planowali początkowo drugi ślub już na początku tego roku. Para musiała zmienić jednak plany ze względu na złą kondycję psychiczną piosenkarza. Modelka bardzo go wspierała w powrocie do zdrowia i namawiała do leczenia.

Zobaczcie jego najnowszy wpis na Instagramie!

NAJNOWSZE