Justin Bieber: Purpose pobił rekord The Beatles z 1964 roku! Sprawdź szczegóły!

2015-11-24 11:20
Justin Bieber, Purpose
Autor: brak danych Justin Bieber, Purpose

Nowa płyta Justina Biebera, Purpose, bije kolejne rekordy! tym razem pobiła ten z 1964 roku! Nowe piosenki Justina to same hity!

Nowa płyta Justina Biebera, Purpose, bije kolejne rekordy! tym razem pobiła ten z 1964 roku! Nowe piosenki Justina to same hity!

Kto jest muzycznym królem roku 2015? Justin Bieber! Nowa płyta, Purpose, bije kolejne rekordy! Ciężka praca i dbałość o szczegóły naprawdę się opłaciły! Nowe piosenki Justina Biebera to po prostu hit za hitem! Kanadyjski piosenkarz właśnie oficjalnie pobił swoją popularnością legendarny zespół The Beatles!

Z zestawień prestiżowego magazynu Billboard, datowanych na 5 grudnia 2015, wynika że Justin Bieber pobił aż trzy rekordy! No, do jednego z nich jedynie dobił, ale to i tak ogromny sukces!

    Aż 17 piosenek Justina Biebera z płyty Purpose trafiło na listę Billboard Hot 100. Poprzedni rekord należał do The Beatles, który umieścił na raz na tej samej liście 14 utworów. To osiągnięcie dwa razy powtórzył w tym roku Drake. Justin Bieber pobił jednak oba wyniki. Trzynaście z tych 17 piosenek Justina Biebera jednocześnie zadebiutowało na liście Billboardu, co jest absolutnie najwyższym wynikiem w historii listy. Trzy piosenki Justina Biebera na raz trafiły do pierwszej piątki Billboard Hot 100! W ten sposób Justin dobił do wyniku, który wcześniej osiągnęli jedynie The Beatles i 50 Cent.

Jak już Wam wcześniej donieśliśmy, po pierwszym tygodniu od premiery płyta Purpose znalazła się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się albumów, z wynikiem pięciokrotnie wyższym niż ten, jaki osiągnęli One Direction z płytą Made In the A.M. Przypomnijmy, że oba krążki ukazały się tego samego dnia, 13.11.2015.

Justin Bieber w kapeluszu
Autor: Splash News/East News Justin Bieber w kapeluszu

Fanom Justina polecamy przy okazji darmowy film Justin Bieber: Always Believing. To świetna, nieautoryzowana biografia piosenkarza – o początkach jego kariery, kłopotach i związku z Seleną Gomez.

NAJNOWSZE