Justin Bieber już szykuje się na trasę koncertową! Po co mu kij hokejowy?! [ZDJĘCIA]

2019-11-14 11:28 nk
Justin Bieber
Autor: ENT / SplashNews.com/East News

Justin Bieber najprawdopodobniej jeszcze w tym roku wyda oczekiwaną przez fanów nową płytę. Rok 2020 ma z kolei przynieść kolejną trasę koncertową artysty. Jus przygotowuje się już do występów w studiu tanecznym. Paparazzi przyłapali go, kiedy szedł na kolejny trening. Czyżby jego nowe choreografie miały być inspirowane jednym z ulubionych sportów Kanadyjczyka?!

Justin Bieber ostatni raz był w trasie koncertowej latem 2017 roku, a jego najnowsza dotąd płyta do Purpose z 2015 roku. Najwyższa pora nadrobić zaległości, prawda? Jus też jest tego zdania. Pod koniec października artysta ogłosił, że jeśli pod postem na Instagramie zbierze 20 milionów polubień, jego świeżutki krążek ukaże się jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Z kolei amerykański serwis TMZ, powołując się na informatorów z otoczenia piosenkarza, ogłosił, że ten zamierza ruszyć w tourne latem 2020 roku!

Justin Bieber - przygotowania do trasy z... kijem do hokeja?!

TMZ informuje, że Justin Bieber już rozpoczął przygotowania do koncertów. A te zawsze zawierały dużą dawkę świetnych choreografii, wykonywanych przez tancerzy, jak i przez samego Kanadyjczyka. Nic więc dziwnego, że szlifowanie tanecznych ruchów Biebs rozpoczyna na wiele miesięcy wcześniej.

Paparazzi wyśledzili Justina Biebera w środę, 13 listopada, w Los Angeles, kiedy artysta szedł właśnie do studia tanecznego na kolejny trening. Co ciekawe, piosenkarz trzymał w rękach kij do hokeja i piłkę tenisową. Czyżby sporty miały być jednym z motywów przewodnich choreografii Jusa podczas trasy koncertowej?!

Możemy się jedynie domyślać, że Biebs po prostu umilał sobie grą w hokeja na parkiecie czas podczas przerw w treningach... A może faktycznie planuje jakąś wielką niespodziankę na tourne? W końcu fani mają wobec niego spore oczekiwania, biorąc pod uwagę poziom poprzednich koncertów. Artysta z pewnością nie będzie chciał ich zawieść!

NAJNOWSZE