Justin Bieber i Hailey Bieber są dla siebie stworzeni! Spójrzcie tylko na te zdjęcia

2020-02-16 8:30 es

Mało która para prezentuje się razem tak pięknie, jak Justin i Hailey Bieber. Tworzą duet, jak z obrazka! Nie ważne, czy pozują na sesji zdjęciowej, czy przemykają ulicami na oczach paparazzich. Obejrzyjcie ich słodkie zdjęcia w naszej galerii.

Obecnie jedną z najgorętszych par w show-biznesie jest młode małżeństwo. Justin Bieber i Hailey Bieber rozgrzewają atmosferę, gdziekolwiek się pojawią. Para od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie, które z czasem tylko rosło.

Teraz Justin Bieber i Hailey Bieber są na ustach wszystkich za sprawą nowego albumu wokalisty. Można śmiało powiedzieć, że Justin Bieber wyśpiewał żonie swoją miłość.

Power couple: Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber to super sławy. Nie dziwi więc, że razem tworzą najprawdziwszą power couple. Ich wspólne projekty to prawdziwe petardy. Na sesjach zdjęciowych po prostu olśniewają. Nie brakuje też bardziej pikantnych ujęć. Justin Bieber i Hailey Bieber w kampanii dla Calvina Kleina to naprawdę gorąca reklama.

Justin Bieber to prawdziwy bożyszcz nastolatek. Na koncie ma nie tylko mnóstwo sprzedanych płyt, ale także całą masę nagród. Hailey Bieber natomiast zawojowała świat mody. Pozowała na okładkach kultowych magazynów i chodziła po najważniejszych wybiegach świata. Aż trudno uwierzyć, że ci dwoje są normalnymi ludźmi. Dlatego tak nas rozczula, gdy wrzucają swoje zabawne selfie. Bez makijażu i ścianki, za to w domowym zaciszu. Przy Hailey Bieber nawet wąs Justina Biebera wygląda nieźle.

Zobaczcie sami w naszej galerii.

NAJNOWSZE