Justin Bieber przekazał pieniądze na walkę z koronawirusem! Boi się o zdrowie Hailey

2020-02-14 13:05 kp
Justin Bieber walczy z koronawirusem
Autor: Jiang Kehong/Xinhua News/East News; Instagram/ Justin Bieber

Mieszkańcy najróżniejszych zakątków świata od tygodni z niepokojem i strachem obserwują informacje na temat kolejnych ofiar koronawirusa i jego rozprzestrzeniania się. Pochodząca z Chin choroba atakuje na całym świecie i jak dotąd nie udało się stworzyć skutecznego leku przeciwko niej. Do walki z koronawirusem wkroczył teraz Justin Bieber!

Cały świat od wielu tygodni wstrzymuje oddech oddech, obserwując epidemię koronawirusa, rozprzestrzeniającego się w kolejnych krajach. Według ostatnich danych liczba zakażonych wynosi już ponad 60 tysięcy osób, z czego 59 508 w samych Chinach - tak w czwartek podała agencja Reuters. Dotąd w wyniku choroby wywołanej koronawirusem zmarło ponad 1400 osób.

Lekarze i naukowcy gorączkowo pracują nad opracowaniem leku na koronawirusa - dotąd udało się stworzyć jeden, eksperymentalny lek. Teraz w walkę z koronawirusem postanowił zaangażować się Justin Bieber. Piosenkarz przekazał pieniądze na rzecz walki z chorobą.

Justin Bieber walczy z koronawirusem

Justin Bieber zamieścił na Instagramie video, na którym zwrócił się bezpośrednio do mieszkańców Chin, przesyłając im swoje dobre słowa i modlitwy. Jus zdobył się też na znacznie bardziej namacalną pomoc.

Oglądając wiadomości, nie mogę sobie wyobrazić, jak przerażające byłoby, gdyby nowa choroba dotknęła moją żonę, rodzinę i przyjaciół. Chiny, stoimy razem z wami jako ludzkość i przekazaliśmy darowiznę na wsparcie. Czy to będzie to, czy pożary Australii, wszyscy musimy być dla siebie nawzajem.

- napisał piosenkarz pod postem.

Co ciekawe, Justin Bieber jest bardzo nielubiany przez chińskie władze - to nie przeszkodziło mu jednak w zainteresowaniu się losem mieszkańców tego kraju. W 2017 roku piosenkarz otrzymał zakaz koncertowania w Chinach, gdzie planował wystąpić w ramach trasy Purpose. Chińskim władzom nie spodobał się wtedy jego tryb życia, zatargi z prawem i niewłaściwe zachowanie w przeszłości.

>> Justin Bieber przerwał przysięgę na ślubie z Hailey! [WIDEO] Modelka była w szoku

NAJNOWSZE