Justin Bieber i Hailey Bieber razem na spacerze. Umówili się co do strojów? ;)

2020-01-13 18:51 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber i jego żona przeważnie nie ubierają się w pasujące do siebie stylizacje. Tym razem jednak postanowili chyba wyglądać, jak rodzeństwo. Jak podoba Wam się taki "czarny" duet?

Kiedy Justin Bieber rozstał się z Seleną Gomez i wrócił do Hailey Baldwin, a potem zaręczył się z nią i szybko wziął ślub, mało kto wierzył, że tych dwoje stworzy udany związek. On był wówczas znany z nie najlepszego traktowania swoich partnerek, a ona pochodzi z gwiazdorskiej rodziny i jest przyzwyczajona do dobrego traktowania. On wyglądał wtedy bardzo niechlujnie (pamiętacie te potargane długie włosy?), a ona zawsze wygląda perfekcyjnie - nawet, kiedy jest ubrana sportowo. Takich różnic można by znaleźć całe mnóstwo.

Hailey i Justin Bieber jak rodzeństwo?

Przez lata znajomości i rok małżeństwa Justin i Hailey zdążyli się już dosyć dobrze dotrzeć, choć silne charaktery obojga czasami dają o sobie znać. Wciąż jednak trudno powiedzieć o nich, że mają ten sam gust, jeśli chodzi o ciuchy. Czyżby i to zaczęło się właśnie zmieniać?

Justin i Hailey Bieberowie rzadko ubierają się w pasujące do siebie stylizacje. Jednak ostatnio paparazzi przyłapali ich na spacerze w strojach, sugerujących raczej rodzeństwo, niż małżeństwo. Zakochani mieli na sobie takie same czarne bluzy z kapturem.

Trzeba przyznać, że w tej wersji, jako komplet, są jeszcze słodsi, niż zwykle!

NAJNOWSZE