Justin Bieber i Ed Sheeran wydali I Don't Care. Fani: "Stęskniłam się za głosem Justina!"

2019-05-10 8:41
Justin Bieber, Ed Sheeran
Autor: Elder Ordonez / SplashNews.com/East News; Danny Martindale / WENN/agefotostock/East News

Fani bardzo entuzjastycznie przyjęli zapowiadaną od wielu dni wspólną piosenkę Justina Biebera i Eda Sheerana! I Don't Care ma sporą szansę stać się hitem wakacji, o czym już teraz świadczą pierwsze komentarze fanów. Na I Don't Care z utęsknieniem czekali zwłaszcza wielbiciele Justina Biebera, którzy już od dawna nie słyszeli go w nowym utworze. Jakie są reakcje na I Don't Care?

Justin Bieber w ostatnich tygodniach wysyłał fanom mnóstwo sprzecznych informacji na temat swojej działalności muzycznej. Najpierw piosenkarz zapewniał, że pracuje nad płytą, by jakiś czas później wydać oświadczenie o zawieszeniu kariery. Podczas występu-niespodzianki z Arianą Grande na Coachelli 2019 Justin znów zapowiedział jednak nową twórczość, czego efektem jest nowa piosenka I Don't Care nagrana z Edem Sheeranem.

>> Demi Lovato oszalała na punkcie Shawna Mendesa! Nawet się z tym nie kryje

I o ile Ed Sheeran wydał w 2017 roku płytę Divide, z którą odbył gigantyczną trasę koncertową, o tyle fani Justina Biebera znacznie dłużej musieli czekać na jego nowy numer. Jego ostatnia płyta Purpose ukazała się w 2015 roku i od tego czasu Jus zaśpiewał w zaledwie kilku singlach. To właśnie jego fani z największym entuzjazmem przywitali I Don't Care!

I Don't Care Justina Biebera i Eda Sheerana - reakcje fanów

W piątkowy poranek, gdy I Don't Care trafiło do sieci, na Twitterze zaroiło się od komentarzy na temat nowej piosenki Eda Sheerana i Justina Biebera. Co sądzą o niej fani? Opinie są bardzo dobre! Nie ma wątpliwości, że numer już teraz ma szansę stać się jednym z największych hitów nadchodzącego lata.

Przy okazji fani Justina Biebera przypomnieli sobie, że... bardzo się za nim stęsknili!

A Wy słuchaliście już I Don't Care Justina Biebera i Eda Sheerana? Najwyższy czas!

NAJNOWSZE