Justin Bieber wydał singiel Hold On! Ma specjalny przekaz

2021-03-05 9:56 kp
Justin Bieber - Hold On
Autor: Youtube/ Justin Bieber

Justin Bieber podzielił się z fanami kolejnym singlem, który zapowiada jego szósty w karierze album. Tym razem do sieci trafił numer Hold On wraz z teledyskiem. O czym Jus opowiada w nowym numerze? Jak sam przyznaje, piosenka ma bardzo konkretny i ważny przekaz. Justin jak nikt inny poznał smak tego, o czym tu śpiewa!

Fani Justina Biebera mogą się czuć ostatnio usatysfakcjonowani. Muzyk regularnie serwuje im nowe single i zapowiedział już premierę nowej płyty - krążek ma ukazać się za kilka tygodni. Po romantycznej piosence Anyone, poświęconej oczywiście Hailey Bieber, przyszedł czas na numer Hold On.

Wraz z piosenką Justina Biebera Hold On do sieci trafił teledysk wyreżyserowany przez Collina Tilleya. Nagranie otwiera scena, w której Jus ucieka na motorze przed policją, a następnie zostaje postrzelony. W kilku kolejnych minutach możemy zobaczyć, jak dochodzi do tragicznego pościgu.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Justin Bieber - Hold On ze specjalnym przekazem

Tytuł piosenki Hold On nie jest przypadkowy. Justin Bieber przyznał, że piosenka jest pełna nadziei i opowiada o tym, jak poradzić sobie w życiu mimo przeszkód.

Piosenka to tylko pełne nadziei nagranie, o tym, że po prostu się trzymamy, kiedy wielu z nas czasami chce się poddać. Jest na co czekać. Jest wiele rzeczy, których czasami nie możemy kontrolować, ale zawsze jest nadzieja.

- powiedział.

Zobaczcie i posłuchajcie:

W ubiegłym miesiącu Justin Bieber zdradził kilka szczegółów na temat swojej najnowszej płyty. Krążek Justice ukaże się 19 marca i trafią na niego wcześniejsze single Holy, Lonely oraz Anyone. Jus przyznał, że ma nadzieję, że jego nowa płyta sprawi, że jego fani poczują się po prostu dobrze. 

Muzyka to świetny sposób na przypominanie sobie nawzajem, że nie jesteśmy sami. Muzyka może być sposobem nawiązywania relacji i łączenia się ze sobą. Wiem, że nie mogę po prostu rozwiązać niesprawiedliwości poprzez tworzenie muzyki, ale wiem, że jeśli wszyscy wykonamy swoją część, używając naszych darów, aby służyć tej planecie i sobie nawzajem, to jesteśmy o wiele bliżej jedności.

- mówił.

Czekacie na jego nową płytę?

NAJNOWSZE