Justin i Hailey Bieber całują się na Instagramie. Rozwieją plotki o kłótni?

2021-07-17 11:54

Justin i Hailey Bieber od kilku dni robią, co mogą, by ukrócić plotki o ich kłótni po ostatniej imprezie w Las Vegas. Do sieci trafiło bowiem video, na którym Jus energicznie gestykuluje i krzyczy w trakcie rozmowy z żoną - zdaniem wielu piosenkarz krzyczał nie do niej, a na nią. Choć sama Hailey już zaprzeczyła tym doniesieniom, plotki żyją własnym życiem. Może post Justina Biebera je uciszy?

Justin Bieber od dawna nie ukrywał, że miewał w swoim życiu problemy z agresją i to właśnie dzięki Hailey Bieber poradził sobie z negatywnymi emocjami i odnalazł na nowo równowagę. Rzeczywiście - od bardzo dawna piosenkarz nie był bohaterem żadnego skandalu, a zamiast tego można go spotkać podczas kolejnych wypraw z żoną czy wspólnych wizyt u znajomych.

Dlatego też, gdy ostatnio sieć obiegło video ze zdarzenia, które wielu fanów zinterpretowało jako krzyki Justina Biebera na żonę, fani nie kryli zdziwienia. Szybko okazało się, że sytuacja nie była wcale tak dramatyczna - Jus był po prostu podekscytowany i próbował przekrzyczeć hałas naokoło.

>> Hailey Bieber mówi o incydencie z Las Vegas! Justin Bieber pokłócił się z żoną?

Oczywiście internetowe plotki żyją swoim życiem i wyjaśnienia Bieberów oraz świadków na nic się tu nie zdają.

Lubicie oglądać ich razem?

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27

Justin Bieber i Hailey na romantycznych zdjęciach

Teraz sam Justin Bieber postanowił przypomnieć fanom, że między nim a jego żoną układa się doskonale. Gwiazdor opublikował zdjęcia z Hailey Bieber, na których para oddaje się romantycznym pocałunkom. To chyba wyjaśnia, że między nimi nie było żadnej kłótni!