Chrissy Teigen

i

Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen jest "trzeźwa od 4 tygodni ". Fanka sugerowała, że bierze narkotyki

2020-12-30 18:06

Czy Chrissy Teigen bierze narkotyki? Po tym, jak niedawno gwiazda opublikowała wideo, na którym radośnie tańczy, jedna z fanek była przekonana, że tak. Gwiazda postanowiła od razu uciąć te sugestie. Chrissy Teigen przekonuje, że od 4 tygodni jest trzeźwa!

Chrissy Teigen i John Legend przeżyli w tym roku koszmar. Para spodziewała się syna - Jacka. Niestety, modelka straciła ciążę. Przez kilka tygodni ograniczyła swoją aktywność w social mediach. To niezwykłe, bo Chrissy Teigen słynie ze swoich dowcipnych wpisów.

Tym bardziej fani ucieszyli się, gdy ostatnio zaczęła publikować pozytywniejsze treści. Na instagramowym koncie gwiazdy pojawił się filmik, na którym Chrissy Teigen tańczy. Jest tak wesolutka, że fanka zasugerowała, że może być naćpana!

Chrissy Teigen trzeźwa od 4 tygodni

Na swoim instagramie Chrissy Teigen opublikowała wideo, a którym tańczy na jachcie. Zobaczcie te kocie ruchy!

ESKA XD #012

Na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda czuje się lepiej. Jednak pewna fanka podejrzewała, że Chrissy Teigen może być pod wpływem narkotyków:

- Potrzebuję tych narkotyków, na których jesteś.

Chrissy Teigen zdecydowała się odpowiedzieć szczerym wyznaniem.

- 4 tygodnie trzeźwości.

Użyła też emotikonów dłoni złożonych do modlitwy i serc.

Chrissy Teigen już nie raz opowiadała o swojej relacji z alkoholem. W wywiadzie udzielonym Cosmopolitan w 2017 roku powiedziała:

- Byłam wprost przekonana, po prostu piłam za dużo. Przyzwyczaiłam się do włosów, makijażu i kieliszka wina. Potem ten kieliszek wina przenosił mnie na poziom jednego przed ceremonią rozdania nagród… A potem jeszcze kilka na rozdaniu nagród. A potem poczułam się źle, że robiłam z siebie sukę dla ludzi, których naprawdę szanowałam. I to uczucie, po prostu nic takiego nie istnieje. Czujesz się okropnie. To nie jest dobre dla mnie, dla Johna, dla nikogo.

Mówiła Chrissy Teigen.

Gratulujemy samoświadomości i trzymamy kciuki!

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Agnieszka Dygant?