Julia z „Love Island 7” screen z instagrama

i

Autor: Screen/Instagram Julia Dylewska

"Love Island 7"

Julia z „Love Island 7” ma nowego partnera? Pokazała zdjęcie i posypały się komentarze

2023-06-05 11:51

Julia Dylewska z „Love Island 7” dodała na swoim Instagramie zaskakujące zdjęcie z tajemniczym blondynem. Zaciekawieni fani zasypali jej skrzynkę wiadomościami. Czy to nowy partner Julii? Influencerka nie czekała z odpowiedzą i wyjaśniła, co ich łączy.

Julia Dylewska była jedną z uczestniczek 7. edycji randkowego programu "Love Island". Urocza blondynka mimo paru dobrze zapowiadających się relacji w programie nie znalazła swojej drugiej połówki i postanowiła opuścić Wyspę Miłości. Po emisji programu pojawiły się spekulacje dotyczące jej relacji z Dawidem. Często widywano ich razem i dodawali wiele wspólnych zdjęć. Julia jednak zdementowała wszystkie plotki i wyjaśnia, że są tylko przyjaciółmi. Kto tym razem skradł jej serce?

Zobacz także: Paulina Kozłowska jest samotna bez Mini Majka?! Tymi słowami nie zostawiła wątpliwości

Ostatnio Julia wyjechała na wakacje do słonecznej Turcji. Jak wiemy z jej relacji na Instagramie nie jest tam sama! Influencerka dodała zdjęcie z przystojnym, wysoki blondynem. Fani natychmiast zaczęli dopytywać Julię co ich łączy. Mieli nadzieję, że Julia w końcu znalazła kogoś odpowiedniego dla siebie. Młoda influencerka nie czekała z odpowiedzią i wyjaśniła, że są tylko przyjaciółmi. Obserwatorów zaskoczyła jednak dalsza część jej wypowiedzi.

Zobacz także: Ewa Farna w platynowym blondzie jest nie do poznania. Fryzjer gwiazd kompletnie ją odmienił

Mam zawaloną skrzynkę. Paweł to mój najbliższy przyjaciel i mamy taki kontakt od kiedy się poznaliśmy, a moje serducho jest zajęte od dawna <3

Julia jasno dała znać, że ma partnera. Czy zdradzi kim on jest? Mamy nadzieję, że niedługo pokaże go światu.

DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023