Julia Wróblewska trafiła do SZPITALA! Powód? Bóle w podbrzuszu!

2020-08-14 18:04 nk
Julia Wróblewska
Autor: WBF

Julia Wróblewska podzieliła się z fanami na Inastagramie swoimi niepokojącymi dolegliwościami, przez które trafiła na ginekologiczną izbę przyjęć. Choć badania wyszły w porządku, aktora nadal cierpiała na bóle w podbrzuszu. Ostatecznie gwiazda musiała zgłosić się na SOR.

Julia Wróblewska karierę zaczynała jako mała dziewczynka. Aktorka rozczulała widzów polskich komedii romantycznych i seriali (pamiętacie jej Michalinę z Tylko Mnie Kochaj?).

Niestety, wcześnie zdobyta popularność źle wpłynęła na psychikę dziewczyny. Julia Wróblewska jakiś czas temu wyjawiła, że cierpi na depresję i leczy się farmakologicznie.

Julia Wróblewska w szpitalu

Julia Wróblewska bardzo otwarcie opowiada fanom o swoim stanie zdrowia. Aktorka postawiła sobie za misję uświadamianie w kwestiach związanych z problemami psychicznymi.

Niestety, obecnie to zdrowie fizyczne jest jej największym zmartwieniem. Gwiazda podzieliła się z fanami niepokojącymi dolegliwościami, które zmusiły ją do udania się do szpitala.

Boli mnie całe prawe podbrzusze i to dość mocno

- wyjaśniła Julia Wróblewska w Insta story.

Aktorka zdradziła, że lekarz skierował ją na ginekologiczną izbę przyjęć. Badania wyszły w porządku. Wyniki krwi też ok. Ostatecznie, w razie gdyby bóle nie ustąpiły, doradzono gwieździe, by udała się na SOR, "bo może to być wyrostek albo coś z jelitami".

Niestety, ból nie ustąpił. Celebrytka powiedziała w swoim story, że nawet trochę się nasilił. Ostatecznie pokazała fanom zdjęcie zrobione już w szpitalu, z dokumentem do wypełnienia.

Trzymamy kciuki za happy end!

Julia Wróblewska
Autor: WBF
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE