Julia Wieniawa wyznała, co naprawdę czuje do Antka Królikowskiego! Wszystko jest jasne

2018-11-23 12:34
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa i Antek Królikowski walczą z doniesieniami o kryzysie w ich związku. Para wybrała się do Dubaju, gdzie odpoczywa i na nowo buduje swój związek. Czy na pewno? Wyznanie Julii Wieniawy całkowicie zmienia obraz rzeczy..

O związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego powiedziano już wszystko. Media plotkarskie rozpisywały się od tygodni na temat rzekomego kryzysu w związku aktorów i ogłaszały rychły koniec ich relacji. Problemami pary miała być m.in. zazdrość Antoniego o zawrotną karierę młodszej dziewczyny czy też słabość Julii do swojego byłego. Tymczasem Wieniawa i Królikowski są wciąż razem i bawią się w Dubaju.

>> Julia Wieniawa i Antek Królikowski polecieli do Dubaju. Koniec kryzysu?

Para wybrała się do Dubaju na wakacje. Oboje oczywiście zamieszczają na swoje profile na Instagramie obszerne relacje, na których możemy oglądać Julię Wieniawę i Antka Królikowskiego w basenie, podczas spaceru po plaży czy zwiedzania Dubaju. Jest też pewne bardzo osobiste wyznanie...

Julia Wieniawa wyznaje, co czuje do Antka Królikowskiego

Co Julia Wieniawa czuje do Antka Królikowskiego? Wiele osób zastanawiało się nad tym, gdy aktorka stwierdziła w jednym z wywiadów, że nie chce zamieszkać ze swoim chłopakiem. Julia tłumaczyła, że jest młoda i ma jeszcze czas na tak poważne decyzje...

Tymczasem wyznanie Julii na Insta Story rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące ich związku. Na zdjęciu z ostatniego piętra najwyższego budynku świata - Burj Khalifa, Julia napisała:

I Love you babee

Czyżby więc temat kryzysu w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego możemy uznać za oficjalnie zamknięty?

Julia Wieniawa na Insta Story
Autor: instagram.com
Wyświetl ten post na Instagramie.
Dream came true 🏙😍 thank you @biuro_podrozy_holidaycafe.pl !!! #burjkhalifa #dubai #atthetop #level148 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Wyświetl ten post na Instagramie.
900k!!! Dziękuję 💖 Jesteście najlepsi! Łapcie trochę słońca! ☀️ Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🏙 #dubai Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Wyżej się nie dało. #skyisthelimit #atthetop #burjkhalifa🔝🐰 Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
NAJNOWSZE