Julia Wieniawa i Antek Królikowski polecieli do Dubaju. Koniec kryzysu?

2018-11-20 9:30
Antek Królikowski i Julia Wieniawa lecą na wakacje
Autor: instagram.com

Julia Wieniawa i Antek Królikowski postanowili ostatecznie rozprawić się z plotkami na temat kryzysu w ich związku i pochwalili się wspólnymi wakacjami w Dubaju. Będą tam ratować związek?

Od wielu tygodni Julia Wieniawa i Antoni Królikowski są bohaterami medialnej telenoweli zatytułowanej "kryzys". Polskie serwisy rozpisują się na temat niepowodzeń w związku 19-letniej aktorki i 29-letniego aktora. Według doniesień nie układa im się na każdym polu - Antoni ma zazdrościć jej kariery, ona ma cenić karierę ponad związek, a poza tym ma nadal mieć słabość do swojego byłego... ile z tych plotek to prawda? To wiedzą oczywiście tylko oni sami.

Pewne jest jednak, ze Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie poddają się. Na dowód tego, że wszystko układa się w ich związku doskonale, para pochwaliła się właśnie wspólnymi wakacjami. Aktorzy wybrali się do Dubaju.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na wakacjach

Na swój Instagram Antoni Królikowski dodał zdjęcie z Julią. Na fotce para siedzi już w samolocie i czeka na wylot do Dubaju. Julia Wieniawa na bieżąco zdaje relację z wyjazdu na swoim Insta Story. Celebrytka zdążyła pochwalić się już luksusowym hotelem, w którym się zatrzymali, swoimi nogami na leżaku i hotelową plażą.

Myślicie, tam zażegnają kryzys?

>> Róże Gali 2018: Najlepsze i najgorsze kreacje! Doda i Lara Gessler zaszalały

Wyświetl ten post na Instagramie.
Lecimy odpocząć☀️Pozdrawiamy wszystkich🙌🐰🐝 #wakacje Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
NAJNOWSZE