Julia Wieniawa w SMRC zwierza się z ODRZUCENIA i OSAMOTNIENIA? Odpowiedź zaskakuje!

2020-07-02 15:29 nk
Julia Wieniawa - SMRC
Autor: YouTube.com/KayaxTV

Julia Wieniawa zaskoczyła fanów, wydając bez zapowiedzi nowy singiel, zatytułowany SMRC. Bardzo tajemniczy jest nie tylko sam tytuł, ale i cały utwór, w którym piosenkarka śpiewa bardzo osobiste słowa. Tekst SMRC jest intymny i dotyczy samotności! Czy Julka Wieniawa chce nam coś powiedzieć? Odpowiedź na to pytanie może Was zaskoczyć!

Choć ostatnie miesiące nie były łatwe dla branży rozrywkowej w związku z pandemią koronawirusa, i ten segment powoli odmraża się. Artyści muzyczni i aktorzy wracają do pracy z nową energią. W tej kwestii jak zwykle przoduje Julia Wieniawa, która jest znana ze swojej niezwykłej pracowitości.

Ostatnio dotarły do nas plotki o nowym projekcie, w którym Julia Wieniawa miałaby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem, Antkiem Królikowskim.

Tymczasem w czwartek, 2 lipca 2020, fanów spotkało ogromne zaskoczenie.

Julia Wieniawa, SMRC. Intymne zwierzenia gwiazdy?

Julia Wieniawa bez zapowiedzi wydała nowy singiel wraz z teledyskiem. Piosenka nosi enigmatyczny tytuł SMRC. Jego znaczenia gwiazda na razie nie ujawniła. Wiemy za to, o czym jest piosenka SMRC.

To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia.

- zdradziła w dniu premiery Julia Wieniawa.

Mamy rozumieć, że Julka, u boku której od dawna nie widzieliśmy żadnego faceta, czuła się odrzucona i osamotniona? Sprawa nie jest taka oczywista, bo... tekstu piosenki SMRC Julia Wieniawa nie napisała sama. Autorką słów jest Mery Spolsky.

Jak podoba Wam się zmysłowa piosenka SMRC i jeszcze bardziej sensualny teledysk do niej? Nas Julka Wieniawa zachwyciła swoją artystyczną dojrzałością!

NAJNOWSZE