Julia Wieniawa w seksownej bieliźnie z koronką. Pochwaliła się międzynarodowym sukcesem!

i

Autor: screen z instagrama/juliawieniawa, AKPA, Canva

Julia Wieniawa w seksownej bieliźnie z koronką. Pochwaliła się międzynarodowym sukcesem!

2022-09-15 12:25

Julia Wieniawa to nie tylko utalentowana gwiazda i przepiękna kobieta, ale również prawdziwa bizneswoman! Julia jest w świetnej formie zawodowej i wizerunkowej. Gwiazda rozpoczęła współpracę ze znaną włoską marką. Sukcesem pochwaliła się udostępniając oszałamiające zdjęcia.

Julia Wieniawa pokazała się fanom w naprawdę odważnym i seksownym wydaniu! Gwiazda rozgrzała internet i udowodniła, że nie zamierza zwalniać tempa. Julia nieustannie angażuje się w kolejne projekty i chętnie udostępnia na swoich mediach społecznościowych kadry z planów zdjęciowych, relacjonuje swoje wakacyjne wyjazdy oraz chwali się rozmaitymi współpracami z markami. Tym razem, w koronkowej bieliźnie i seksownej pozie, postanowiła zaprezentować efekty jej najnowszej współpracy. Okazuje się, że Julia Wieniawa została ambasadorką jednej z najpopularniejszych włoskich marek.

Julia Wieniawa kusi i olśniewa. Dodała TE zdjęcia a fanom z wrażenia opadła szczęka!

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Julia Wieniawa - Intimissimi

Julia Wieniawa rozpoczęła współpracę z Intimissimi, które króluje wśród marek bieliźnianych, nie tylko w Polsce, ale niemal na całym świecie. Sukcesem pochwaliła się poprzez opublikowanie serii zdjęć na Instagramie. Gwiazda pozuje w białej pościeli w seksownej, czarnej bieliźnie. Skąpana w promieniach słońca pokazuje swoje kobiece kształty i rozpala zmysły.

Hej! Jest mi bardzo miło oznajmić, że zostałam oficjalną ambasadorką kultowej włoskiej marki Intimissimi. Bieliznę Intimissimi znam od lat, dlatego tym bardziej jestem podekscytowana tą współpracą! Na pierwszy rzut prezentuję Wam koronkowy zestaw z najnowszej kolekcji, który od jakiegoś czasu możecie również zobaczyć w oficjalnych kampaniach marki!

Do wykonania pierwszej publikacji dostałam koronkowy zestaw bielizny z całkowicie odpinanymi sznureczkami.

Sonda
Julia Wieniawa to dobra aktorka?

W komentarzach posypała się masa gratulacji i komplementów. Swoje uznanie wyrazili m.in. Edyta Herbuś, Karolina Pisarek, Patricii Kazadi, Ola Nowak i Maffashion. Współpracą i najnowszymi zdjęciami zachwycają się również fani Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa - wiek, wzrost, mieszkanie, rodzice, ojciec, Taniec z Gwiazdami, Instagram

Piękna! Brawo ?❤️

Gratulacje !!!Piekna !!!????

Najlepiej! Najpiękniejsza bielizna bez konkurencji!

Czarny to Twój kolor, boska!