Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie narzeka na współczesnych mężczyzn! Co mówi?

2020-01-19 17:00 DR
Julia Wieniawa
Autor: wbf

Julia Wieniawa wróciła po dłuższym urlopie i to z przytupem! Gwiazda udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym narzeka na współczesnych mężczyzn. Co takiego przeszkadza jej w dzisiejszych facetach? Przeczytajcie fragment wywiadu dla Gali na Hotplota.pl.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Jej role nie są zazwyczaj tymi pierwszoplanowymi, ale i tak gwiazda jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Tam ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. Jakiś czas temu Julka wybrała się na dłuższe wakacje do Stanów Zjednoczonych. Była tam ze swoim przyjacielem, Maciejem Musiałowskim. Nie była tam ze swoim partnerem, bo obecnie jest ona singielką. Po związku z Antkiem Królikowskim i Baronem gwiazda postanowiła odpocząć od relacji damsko-męskich.

Nie przeszkadza jej to jednak w tym, by o nich opowiadać. Bardzo chętnie zrobiła to w najnowszym wydaniu Gali. Dziennikarzom pisma opowiedziała o swoich uczuciach.

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki

powiedziała Julia Wieniawa.

Cały wywiad z Julią, który zilustrowany jest obszerną sesją zdjęciową przeczytacie w Gali. Ta wychodzi już w poniedziałek.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE