Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA Julia Wieniawa pokazała zmysłowe zdjęcia

Gwiazdy

Julia Wieniawa pokazała zmysłowe zdjęcia. Fani zachwyceni

2024-03-26 16:12

Julia Wieniawa ostatnio ma sporo pracy, nie tylko jest jurorką w "Mam talent!", ale także występowała w przedstawieniu teatralnym wraz z Ralphem Kamińskim. Aktorka nie zaniedbuje jednak swojego konta na Instagramie. Na jej profilu właśnie pojawiły się nowe zdjęcia, które rozpaliły jej fanów do czerwoności.

Julia Wieniawa należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 25-latka, która spełnia się jako aktorka i wokalistka niedawno zadebiutowała w nowej dla siebie roli. Możemy oglądać ją w roli jurorki popularnego talent show "Mam talent!". Choć nie wszyscy byli zadowoleni z faktu, że Wieniawa dołączy do Agnieszki Chylińskiej i Marcina Prokopa, to w nowej roli radzi sobie całkiem nieźle. Aktorka, która zagrała w takich filmach, jak "Kobiety mafii", "Small World", czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia.

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa dodała zmysłowe zdjęcia

Na profilu Julii Wieniawy na Instagramie, który obserwuje ponad 2 miliony osób, pojawiło się kilka fotografii z bardzo zmysłowej sesji fotograficznej. Możemy na nich zobaczyć młodą celebrytkę pozującą w strojach, które znakomicie prezentują jej atuty. Na pierwszej fotografii Wieniawa zaprezentowała się w połyskującym, srebrnym topie z głębokim dekoltem. Na kolejnej fotografii możemy ją zobaczyć w zmysłowej pozie w krótkich, obcisłych szortach i białym golfie, a całość jej looku dopełniają ekstrawaganckie kozaki na szpilce w kolorze baby blue. Trzeci kadr, to czarno-biała fotografia, pokazująca zbliżenie twarzy aktorki.

Fani zachwyceni nowymi fotografiami

Na komentarze zachwyconych fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem zaroiło się od komplementów:

Wow! Nie mam słów. Nasza Polska Piękność i duma🥵

Cudowna sesja🔥❤

Dawno tak dobry zdjęć nie widziałem, top💙😮‍💨

Najpiękniejsza kobieta na całym globie i galaktyce🔥

Jak zawsze piękna!!!❤😍

Młoda utalentowana i piękna ☺️

Petarda🔥

To tylko nieliczne komentarze, które pojawiły się pod postem aktorki. jak wam się podoba Julia Wieniawa na tych kadrach?