Julia Wieniawa i Baron droczą się na Instagramie! "Alek wiadomo, że..."

2019-09-06 13:21 nk
Julia Wieniawa i Baron na imprezie Magnum
Autor: WBF Julia Wieniawa i Baron na imprezie Magnum

Julia Wieniawa i Baron z Afromental rozstali się niedawno po zaledwie pięciu miesiącach związku. Wygląda jednak na to, że rzeczywiście udaje im się zachować przyjacielską relację. Chociaż komentarz Barona pod nowym zdjęciem Julii wygląda nieco jak mała zaczepka do flirtu... Co odpowiedziała na niego sama Wieniawa?

Julia Wieniawa i Baron przez pewien czas byli jedną z najpiękniejszych, ciekawszych, a przy okazji najbardziej kontrowersyjnych par polskiego show biznesu. Krążyły plotki o tym, jakoby sporo starszy i mający zamiłowanie do zabawy muzyk nie był dobrą partią dla młodej aktorki. Ona jednak uspokajała, że sama jest nastawiona na dobrą zabawę, a Baron imponuje jej swoją dojrzałością. Niestety, po pięciu miesiącach wspólnego pozowania na ściankach i podróży w ciekawe miejsca para rozstała się. Podobno obopólną decyzją, w zgodzie, a nawet z ambitnym planem pozostania przyjaciółmi. I wygląda na to, że ten plan udaje im się wcielać w życie!

Julia Wieniawa i Baron wymieniają komentarze na Twitterze. To już flirt?

Julia Wieniawa miała ostatnio okazję do wymiany kilku zdań z byłym chłopakiem, bo ten skomentował nowe zdjęcie na jej Instagramie! Komentarz mógł nie wszystkim się spodobać...

Julia Wieniawa dostała nową ciekawą rolę w serialu Polsatu, Zawsze Warto. Produkcja właśnie doczekała się premiery, którą aktorka zapowiedziała na swoim Instagramie.

Cześć. Jestem Ada. Już dziś o 21:05 w Polsacie będziecie mogli poznać mnie bliżej.

- napisała gwiazda. I właśnie ten post doczekał się komentarza ze strony Barona.

Cześć Ada! Będzie dobrze, poradzisz sobie na koniec sezonu, cierpliwości

- napisał gitarzysta Afromental po emisji odcinka. Ten komentarz mógł nie spodobać się producentom serii, bo w końcu zdradza poniekąd jej zakończenie! Czy w ten sposób Baron chciał zwrócić na siebie uwagę Julki? Jeśli tak, to udało się! Wieniawa odpowiedziała i poprosiła byłego chłopaka o dyskrecję.

Alek wiadomo, że oglądaliśmy już razem cały sezon, ale nie spojleruj ludziom!!!

- napisała.

Czy tylko nam wygląda to na lekki flirt? ;)

NAJNOWSZE