Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się w górach. TYCH widoków można zazdrościć

2021-03-07 18:34 es
Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Para potrzebowała chwili odpoczynku, więc wybrała się w góry. Oczywiście nie zapomnieli o relacjonowaniu wypadu w social mediach. Na jednym ze zdjęć Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się całują, ale uwagę fanów zgarniają piękne widoki za nimi!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to para, która wzbudza ogromne zainteresowanie. Początkowo ich relacja była bardzo tajemnicza. Zakochani zamierzali trzymać swój związek z dala od mediów. A jednak nie mogą się powstrzymać, żeby nie dzielić się życiem w social mediach.

Z Instagrama dowiadujemy się, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki opuścili Warszawę. Ruszyli w góry!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpoczywają w górach

Wiele celebrytek z Polski wylatuje na wakacje w egzotyczne kierunki. Ich ulubione to Meksyk, Zanzibar oraz oczywiście Dubaj. Tymczasem Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tym razem postawili na krajową turystykę. W ten weekend odpoczywają w Tatrach.

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie, jak z ukochanym zdobywa górski szczyt.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Nosalove

Napisała celebrytka.

Na zdjęciach widzimy, jak Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się na szlaku! Jednak internauci zwracają uwagę głównie na piękne widoki za nimi. Trudno im się dziwić!

NAJNOWSZE