Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

MA RACJĘ?

Julia Wieniawa nie gryzie się w język. Gwiazda zdradza, co myśli o influencerach

2024-06-15 12:45

Julia Wieniawa nie ma chyba najlepszej opinii o internetowych celebrytach. I chociaż sama publikuje w mediach społecznościowych, dzieląc się przy tym swoim życiem zawodowym i prywatnym, to nie chce, by przypinano jej łatkę "influencerki". Zdradziła dlaczego i wyjawiła, co według niej stoi za sukcesem jej kariery.

Julia Wieniawa od wielu lat aktywnie działa w branży. I to właściwie na różnych polach, bo dzisiaj gwiazda nie jest już tylko aktorką, chociaż warto dodać, że nie zrezygnowała z planów i ciągle pojawia się na ekranie. Julia Wieniawa z powodzeniem radzi sobie też na rynku muzycznym i realizuje do tego szereg innych pasji. O swoich zawodowych i prywatnych sukcesach dzieli się przede wszystkim na Instagramie. To właśnie tam możemy obserwować jej życie od kuchni i być na bieżąco z projektami artystki. I teoretycznie można ją nazwać influencerką, ale jak się okazuje, aktorka niespecjalnie przepada za tym określeniem.

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci

Julia Wieniawa odcina się od internetowych celebrytów

Julia Wieniawa gościła niedawno w jednym z odcinków programu "RAPtowne Rozmowy" w MIXTAPE TV, który aktualnie w całości można obejrzeć za darmo w serwisie YouTube. Podczas dość długiego wywiadu zostało poruszonych kilka ciekawych kwestii - zaczynając od rapu, przechodząc przez muzyczne marzenia, na jej światopoglądzie kończąc. W pewnym momencie aktorka wypowiedziała się na temat uczestników programów typu reality-show i ich aktywności w sieci. I tutaj śmiało można wywnioskować, że artystka nie ma najlepszego zdania o influencerach i nie chce, by stawiano ją obok internetowych celebrytów, którzy poza ładną twarzą nie mają żadnej wartości do przekazania.

Ile jest osób z różnych programów telewizyjnych... One są na pół roku. Może dwa, trzy miesiące i ich nie ma. Mają dużo followersów, a potem i tak nic nie robią. Nie mają pracy, nie mają zleceń, nie mają reklam, bo nie stoi za tym żadna inna wartość poza ładną twarzą na zdjęciu w ładnym świetle. Nie możesz opierać tylko i wyłącznie swojej wartości na tym" - powiedziała Julia Wieniawa

Przy okazji Julia Wieniawa zdradziła, co stoi za sukcesem jej kariery. Twierdzi, że u niej w mediach społecznościowych można znaleźć ciekawe treści i stara się przekazywać coś więcej swoim fanom oraz inspirować wszystkich ludzi, którzy ją obserwują.

Dlaczego ja się unoszę na tej fali ciągle? Bo gram w filmach, bo robię muzykę, bo pokazuję swoje życie od kuchni, że chodzę na siłownię, ćwiczę, tańczę, ciągle się rozwijam w jakiś sposób. Pokazuję, że na tym polega życie i dlatego ja ludzi inspiruję, a nie dlatego, że mam followersów na Instragramie" - dodaje aktorka