Julia Wieniawa ma rozstępy na piersiach?! Co naprawę widać na jej zdjęciu?

2019-07-11 19:02
Julia Wieniawa
Autor: www.instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa zamieściła ostatnio na Instagramie zmysłowe zdjęcie w czerwonej sukience z mocno odsłoniętym dekoltem. Fani aktorki i piosenkarki podpytywali o dziwny wygląd jej biustu na seksownej fotce. Czy to ślady po Photoshopie? Czy może rozstępy? Co odpowiedziała Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa-Narkiewicz to jedna z najgorętszych polskich gwiazd ostatnich lat. Choć ma dopiero 20 lat, osiągnęła już w show biznesie oszałamiający sukces. Miała okazję sprawdzic się jako aktorka, piosenkarka, modelka, a nawet konferansjerka. Uśmiecha się do nas z wielu okładek, a na Instagramie ma 1,2 mln obserwujących. Tak, drodzy Czytelnicy - 1/30 naszego narodu obserwuje na Instagramie poczynania młodej polskiej celebrytki, która jest ładna, utalentowana, od jakiegoś czasu bardzo bogata i do tego ma przystojnego i utalentowanego chłopaka.

Julia Wieniawa: piersi na Instagramie

Każde zdjęcie Julii Wieniawy na Instagramie wzbudza emocje i wywołuje falę reakcji, ale jedno z ostatnich szczególnie zwróciło uwagę fanów. Otóż ci odkryli na nim pewien tajemniczy  niepokojący szczegół...

Po komentarzach pod zdjęciem Julii w czerwonej sukience jesteśmy przekonani, że internauci oglądają zdjęcia celebrytki z lupą w ręce! Otóż fani gwiazdy wypatrzyli na jej fotce niemal niezauważalny detal - tajemnicze paski na mocno wyeksponowanym biuście! Komentujący chcieli wiedzieć, czy to efekt zabawy Photoshopem, czy może rozstępy na piersiach!

Początkowo i sama Julia Wieniawa nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie o pochodzenie pasków. W końcu triumfalnie oznajmiła:

Zagadka rozwiązana - to cień pędzli do makijażu, które stały na blacie lol. Bo sprawdzałam każde zdjęcie z tej serii w telefonie i wszystkie miały te paseczki

Przekonało Was to tłumaczenie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Powrót do pracy 👋🏼 🎬📸 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
NAJNOWSZE