Julia Wieniawa, Monika Kociołek

i

Autor: WBF, screen z YouTube/TEAM X

Julia Wieniawa była w domu Teamu X. Jej taniec z Moniką Kociołek powala na kolana!

2022-02-18 11:56

Julia Wieniawa uchodzi za celebrytkę, która czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie. Niedawno wydała swoją najnowszą piosenkę Rozkosz, która podbija internet. W ramach promocji kawałka spotkała się z youtuberką Moniką Kociołek. Wieniawa przyjechała do domu Teamu X i zatańczyła z nią taniec, który powala na kolana. Obok tego nie da się przejść obojętnie.

Julia Wieniawa to artystka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie ona czego się nie dotknie, robi to wręcz perfekcyjnie. Gra aktorska na znakomitym poziomie, poczucie rytmu które pokazała między innymi biorąc udział w Tańcu z Gwiazdami, a także kariera piosenkarki. Julia Wieniawa ma na swoim koncie kilka kawałków, które w dniach oficjalnych premier zostały okrzykiwane prawdziwymi hitami. Teraz jest podobnie. W Walentynki, czyli 14 lutego ukazała się jej najnowsza piosenka zatytułowana Rozkosz, która zapowiada jej debiutancki krążek. Kawałek zdążył zaliczyć już swój debiut na żywo, przed ogromną publicznością podczas gali Bestsellery Empiku 2021. Co ciekawe, do Rozkoszy powstał również ciekawy teledysk, w którym można dostrzec sensualny taniec artystki.

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Julia Wieniawa tańczy z youtuberką z Teamu X

Od sensualnej choreografii, która pojawia się w teledysku do numeru Rozkosz nie da się oprzeć, dlatego nie ma się co dziwić, że Julia Wieniawa postanowiła zrobić z tego trend na TikToku. Prawdopodobnie w tym celu wybrała się do domu Teamu X, aby zatańczyć układ z… Moniką Kociołek. Monia to idolka dzieci i młodzieży, a przede wszystkim jedna z youtuberek, która należy do internetowego projektu. Taniec Julii i Moni stał się prawdziwym sztosem w sieci, ponieważ nikt nie spodziewał się takiego połączenia. Przypomnijmy, że Monia Kociołek również ma na swoim koncie kilka kawałków, które wspólnie nagrała z Teamem X. Czy celebrytki połączą również swoje wokale i usłyszymy je we wspólnej piosence? Czas pokaże, jednak na razie ogromne show robi ich sensualny taniec do Rozkoszy. Przekonajcie się sami oglądając wideo poniżej.

- nie spodziewałam się was razem heh

- Julka wyglądasz przy Monice tak kobieco, dojrzale - szok! Te ruchy też takie z klasą ?

- chyba nikt się tego nie spodziewał

- Julia Wieniawa w teamie x 3?

Sonda
Julia Wieniawa to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE