Julia Wieniawa pokazała swój taras. To tropiki w centrum Warszawy!

2021-07-31 12:57 kp
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa niezmiennie od kilku lat utrzymuje się na fali i może liczyć na kolejne ciekawe i przynoszące duże pieniądze projekty. Młoda aktorka mogła więc pozwolić sobie na zakup wymarzonego apartamentu w Warszawie. Jednym z jej ulubionych miejsc w domu jest imponujący taras, z którego rozpościera się widok na Warszawę. Gwiazda zrobiła z niego swoją prywatną oazę.

Własny taras z widokiem na miasto to marzenie wielu osób. Nie brakuje tych, którzy apartament na ostatnim piętrze z wygodną kanapą stawiają ponad własny ogródek z dala od cywilizacji. Do takich osób należy Julia Wieniawa, która na co dzień nie wyobraża sobie mieszkania poza Warszawą. To właśnie tam toczy się przecież w większości jej bardzo aktywne życie zawodowe.

Rok temu polskie tabloidy rozpisywały się na temat kupionego przez Julię Wieniawę nowoczesnego apartamentu w Warszawie. Gwiazda urządziła go według własnych preferencji i w ostatnich miesiącach co jakiś czas pokazywała na Instagramie niektóre miejsca domu. Teraz możemy przyjrzeć się jej tarasowi.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Julia Wieniawa pokazała taras

Taras w jej apartamencie to w miesiącach letnich zdecydowanie ulubione miejsce Julii Wieniawy. Aktorka urządziła tam swoje prywatne tropiki i umieściła mnóstwo zielonych roślin. Celebrytka spędza tam czas na relaksie, czytaniu książek czy uprawieniu jogi. Chętnie zaprasza też na taras znajomych.

Ostatnio zaprosiła do siebie również ekipę Dzień Dobry TVN, a zdjęcia ze spotkania trafiły na jej Instagram. Dzięki temu z bliska możemy się przyjrzeć, jak wygląda prywatna oaza aktorki i jakimi widokami może cieszyć się ona na co dzień.

Zobaczcie!

NAJNOWSZE