Julia Nowakowska i Dominik Grot zerwą w 2021 roku? Wygadał się finalista Love Island!

2020-10-19 9:45 mm
Love Island 2 - kto w finale?
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Finał Love Island 2 już dawno za nami, ale w sieci wciąż nie milkną echa drugiej polskiej edycji Wyspy Miłości. Cieszący się ogromną popularnością program wzbudza wiele emocji i kontrowersji. Po wielkim finale wiele osób zastanawia się, jak długo zwycięzcy drugiej edycji, Julia Nowakowska i Dominik Grot, będą naprawdę parą. W internecie pojawiły się plotki, że określa to dokładnie umowa, jaką uczestnicy musieli zawrzeć ze stacją. Jaka jest prawda?

Programy telewizyjne kojarzące ze sobą pary cieszą się wielką popularnością niemal od początku istnienia telewizji. Swatanie ze sobą ludzi to zawsze dreszczyk emocji - nawet jeśli uda się "dopasować" parę, pozostaje jeszcze pytanie, jak długo wytrzyma taki sztucznie skojarzony związek.

Nie inaczej jest w przypadku programu "Love Island. Wyspa Miłości". W Polsacie zakończył się właśnie drugi sezon tego popularnego miłosnego reality show. Wygrała je niezwykle sympatyczna i atrakcyjna dwójka uczestników, Julia Nowakowska i Dominik Grot. Czy będą ze sobą na dłużej, czy też wkrótce rozstaną się, jak poprzedni zwycięzcy?

W sieci aż gotuje się od plotek na temat rzekomych zobowiązań, jakie miałyby wynikać z umowy między producentami a uczestnikami show. Teorie spiskowe nakręcił niechcący jeden z finalistów Love Island 2.

W Love Island "umowa na rok"?

Kiedy Karolina Gilon ogłaszała wyniki finału Love Island 2, a konkretnie zajęcie drugiego miejsca przez Igora Łubkowskiego i Magdalenę Karwacką, finaliści z pierwszego sezonu show skomentowali sprawę na Instagramie.

Maciej Szewczyk miał napisać w komentarzu pod zdjęciem Igora i Magdy bardzo wymowne zdanie:

Z dwojga złego nie będzie umowy na rok :)

Oliwy do ognia dolał komentarz Oliwii Miśkiewicz:

Lepiej dla nich

Komentarze byłych finalistów Love Island szybko zniknęły, a fani dopytujący, co mieli na myśli pisząc o "umowie na rok", nie doczekali się odpowiedzi.

Fani show zaczęli jednak drążyć temat i przypominać, że poprzedni zwycięzcy dopiero co się rozstali. Ich związek (?) rzeczywiście przetrwał mniej więcej rok...

Co o tym myślicie?

NAJNOWSZE