Jordyn Woods

i

Autor: Rex Features/East News

Jordyn Woods komentuje obecne relacje z Kylie Jenner! "Kochamy cię, Kylie!"

2019-04-20 11:14

Jordyn Woods pierwszy raz od wielu tygodni skomentowała seks aferę, której częścią stała się razem z Tristanem Thompsonem. Była przyjaciółka Kylie Jenner odpowiedziała na pytanie, czy widzi szansę na odnowienie relacji z celebrytką!

Kylie Jenner i Jordyn Woods przez lata były najlepszymi przyjaciółkami. Tę przyjaźń zniszczył incydent, do jakiego doszło na jednej z imprez, na których Jordyn bawiła się z partnerem Khloe Kardashian, Tristanem Thompsonem. Świadkowie donieśli mediom, że Woods i Thompson spędzili razem noc. Ona miała tańczyć mu na kolanie i uwodzić go już podczas imprezy, potem miała całować się z nim namiętnie.

Sama Jordyn ponoć początkowo przyznała się do winy, a potem ze wszystkiego się wycofała. W talk show Jady Pinkett Smith, The Red Table Talk, Jordyn Woods powiedziała, że jedynymi jej przewinieniami było samo pójście do domu Tristana, gdzie odbywała się impreza, a także siedzenie blisko niego i oparcie o niego nóg, by nie zwisały luźno, gdy usadowiła się na wysokim oparciu kanapy.

Rodzina Kardashianów nie chciała słuchać tych tłumaczeń i wyeliminowała Jordyn ze swojego życia, a co za tym idzie - także reality show Z Kamerą u Kardashianów.

Czyżby nastąpił w tej sprawie jakiś przełom? Ostatnio fani podejrzewają, że Kylie Jenner i Jordyn Woods pogodziły się...

>> Kylie Jenner i Jordyn Woods pogodziły się?! Fani są prawie pewni

Tymczasem Jordyn Woods zdecydowała się po raz pierwszy odnieść do Kylie Jenner w rozmowie z mediami...

HOT TEMAT
Kylie Jenner i Travis Scott, 19.04.2019

Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Travis Scott przegrał w sądzie prawie 400 tysięcy dolarów! Przez Kylie Jenner?1

Jordyn Woods i jej mama, Elizabeth, zostały zaczepione przez paparazzo na lotnisku w Los Angeles. Celebrytka, która dotąd milczała, pytana o Kylie Jenner, tym razem nie unikała odpowiedzi na pytania! Zapytana, czy chciałaby pogodzić się z Kylie i wszystko naprawić, stwierdziła najpierw lakonicznie:

Darzę miłością każdego.

Jej mama była nieco bardziej wylewna o i powiedziała:

Kochamy Kylie.

Fotoreporter nie odpuszczał i zapytał Jordyn wprost, czy ona kocha Kylie.

Zawsze.

- wyznała Jordyn.

Jordyn Woods

i

Autor: Rex Features/East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE