Johnny Depp nie szanuje sądu? Amber Heard wytacza kolejne działa

2020-09-08 21:00 es
Johnny Depp, Amber Heard
Autor: Rex Features/East News

Johnny Depp i Amber Heard toczą przed sądem regularną batalię. Sprawa zaczęła się od rozwodu. Później na światło dzienne wyszła przemoc domowa. Teraz Amber Heard przekonuje, że Johnny Depp nie szanuje sądu.

Johnny Depp i Amber Heard dość szybko przeszli od miłości, do walki. Para rozwodzi się i przy okazji toczy wiele sporów sądowych. Jeden z nich dotyczy znieważenia. Amber Heard oskarżyła męża o przemoc domową. Johnny Depp miał bić byłą żonę. Aktor ostro zareagował na te doniesienia i skierował sprawę do sądu. W świetle najnowszych doniesień to ponoć Amber Heard miała być sprawczynią przemocy!

Teraz aktorka wytacza kolejne działa.

Johnny Depp nie szanuje sądu?

Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o „niepodejmowanie żadnych wysiłków”, aby dotrzymać terminów rozprawy.

Proces o zniesławienie zaplanowano pierwotnie na 11 stycznia. Jednak Johnny Depp poprosił sędziego o przesunięcie terminów rozprawy na okres od marca do czerwca 2021 r. Za powód podał kolidowanie procesu z kręceniem filmu w Londynie do Fantastycznych zwierząt 3, w którym ma zagrać.

Teraz prawnicy Amber Heard złożyli dokumenty, w których oskarżają Johnnego Deppa o traktowanie sędziego jako "podległego''. Zwracają też uwagę, że jeśli sędzia zaakceptuje jego wniosek, proces będzie kolidował z jej terminami kręcenia filmu Aquaman 2.

W dokumentach Amber Heard przekonuje też, że Johnny Depp prowadzi „codzienną kampanię mającą na celu zniszczenie jej reputacji i kariery za pośrednictwem mediów społecznościowych, internetu i prasy”.

NAJNOWSZE