Johnny Depp odzyska dobre imię? Otrzymał dostęp do TELEFONU Amber Heard!

2021-11-06 20:00 mm

Szykuje się wielki przełom w sprawie Johnny'ego Deppa i Amber Heard! Aktor ma szansę na odzyskanie dobrego imienia i oczyszczenie się z zarzutów o znęcanie się nad byłą żoną. Depp uzyskał prawną zgodę na dostęp do telefonu swojej ex. Johnny ma nadzieję, że przed przyszłorocznym procesem uda mu się udowodnić, że zdjęcia rzekomo pobitej przez niego Amber były sfałszowane.

Media donoszą, że Johnny Depp dostał zgodę na analizę zawartości telefonu swojej byłej żony, Amber Heard. Ma dzięki temu udowodnić, że zdjęcia, które dowodziły jego przemocy, są sfabrykowane 3 lata po rzekomym zdarzeniu. 

Dokładnie rok temu aktor przegrał sądową batalię z brytyjskim dziennikiem The Sun, który na swoich łamach nazwał go "żonobijcą". W procesie przeciwko tabloidowi zeznawała była żona Deppa, Amber Heard. Gwiazda "Aquamana" twierdzi, że jej ex znęcał się nad nią i ją bił. Johnny Depp od samego początku zaprzecza oskarżeniom i sam zarzuca Amber kłamstwo. 

Johnny Depp pozwał Amber Heard o zniesławienie i żąda od niej 50 mln dolarów odszkodowania. Podstawą do takich żądań są m.in. utracone kontrakty i bardzo dochodowe role filmowe, m.in. w "Piratach z Karaibów" i "Fantastycznych zwierzętach". Johnny Depp twierdzi, że po oskarżeniach o pobicie Amber Heard odwróciło się od niego niemal całe Hollywood.

>> ZOBACZ TEŻ: Johnny Depp ostro o swojej sytuacji w Hollywood: "Jestem BOJKOTOWANY"

O bojkocie aktora w Hollywood mówi się za kulisami od dawna, a niedawno głos w sprawie zabrał wreszcie sam zainteresowany. Johnny Depp potwierdził, że w branży filmowej trwa bojkot jego osoby! Podobnie twierdzi reżyser filmu "Minamata" z Deppem w roli głównej. Andrew Levitas oskarżał wytwórnię o "zakopanie" swojej produkcji.

Johnny nie traci jednak nadziei i nie przekreśla szans na powrót na szczyt. Zapewnić mu go mają ci, których aktor nazywa swoimi prawdziwymi "pracodawcami" - czyli widzowie i najwierniejsi fani.

Jestem dumny z tych ludzi, z powodu tego, co próbują powiedzieć i co jest prawdą. Prawdą, o której nie mówi się w mainstreamowych publikacjach

- mówił niedawno Johnny Depp.

Sonda
Kto mówi prawdę: Johnny Depp czy jego była żona?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 05.11.2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE