John Legend to mega szczęściarz! Chrissy Teigen to prawdziwa piękność

2019-11-16 18:00

John Legend i Chrissy Teigen tworzą piękne małżeństwo. Nie musimy chyba mówić, że modelka ma w tym ogromny udział. Zobaczcie najlepsze zdjęcia Chrissy Teigen.

Jedną z barwniejszych postacie amerykańskiego show-biznesu jest Chrissy Teigen. Żona Johna Legenda regularnie zaskakuje swoich fanów zabawnymi wpisami w mediach społecznościowych.

Jednak Chrissy Teigen to nie tylko wygłupy i żarty. Na swoich social mediach pokazuje prawdziwe życie matki z dwójką dzieci. Wiedzieliście, że modelki też mają rozstępy i wory pod oczami?? W świecie idealnych insta-matek dobrze jest czasami popatrzeć na normalną  Chrissy Teigen.

Oczywiście nie od zawsze Chrissy Teigen zajmowała się propagowaniem normalnego macierzyństwa. Gwiazda zrobiła gigantyczną karierę jako modelka. Pozowała na okładkach największych magazynów takich jak Maxim, Cosmopolitan czy oczywiście Vogue. Na koncie ma także niezliczone kampanie reklamowe.

Dzisiaj Chrissy Teigen to głównie osobowość telewizyjna. Prowadzi programy, występuje gościnnie, a także gotuje na ekranie. Cokolwiek Chrissy Teigen robi, prezentuje się wspaniale. Zresztą - sami zobaczcie.

NAJNOWSZE