Chrissy Teigen chciałaby zjeść ludzkie mięso! "Jeśli ta osoba by się zgodziła"

2019-10-23 16:00 kp
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen zdobyła sławę nie tylko jako modelka, ale i kucharka. Celebrytka regularnie dzieli się z fanami swoimi kolejnymi przepisami i często zaznacza, że wprost kocha jedzenie! Tym razem jednak jej wyznanie może wprowadzić w niepokój. Chrissy Teigen oświadczyła bowiem, że chciałaby spróbować ludzkiego mięsa! Smacznego?

Fanki Chrissy Teigen uwielbiają podglądać jej przepisy i chętnie korzystają z kulinarnych podpowiedzi. Dotąd modelka wydała dwie książki kulinarne - bestseller New York Timesa - Cravings: Recipes for All of the Food You Want to Eat i drugą Cravings: Hungry For More. Celebrytka chętnie pokazuje też na Instagramie dwoje dania, zrobione najczęściej z ogólnodostępnych i prostych w przygotowaniu składników.

Nie oznacza to jednak, że Chrissy Teigen nie lubi próbować nowych smaków i eksperymentować. Wręcz przeciwnie! Gwiazda przyznała, że nie ma rzeczy, której nie chciałaby spróbować. Łącznie z ludzkim mięsem...

Chrissy Teigen chce zjeść człowieka

Swoim osobliwym marzeniem o zjedzeniu ludzkiego mięsa Chrissy Teigen pochwaliła się w wywiadzie dla programu Netflixa Breakfast, Lunch & Dinner.

Nie ma właściwie niczego, czego nie zjadłabym, nie wypiłabym czy nie spróbowałabym. Jeśli osoba nie miałaby nic przeciwko, zjadłabym człowieka. Gdybyś był w bardzo modnej restauracji i dawaliby malutki kawałek ludzkiego mięsa, nie spróbowałbyś nawet kęsa?

- zapytała celebrytka prowadzącego wywiad.

Nie, absolutnie nie

- wyraził jasno swoje stanowisko David Chang.

Trzeba przyznać, że to dość oryginalne wyznanie Chrissy Teigen. Miejcie się na baczności! Jeszcze zechce zjeść z Wami obiad... ;)

NAJNOWSZE