John Legend po raz kolejny został ojcem. Urocze zdjęcie z rodzinką w komplecie mocno porusza!

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News

Nowy członek rodziny

John Legend po raz kolejny został ojcem. Urocze zdjęcie z rodzinką w komplecie mocno porusza!

2023-06-29 10:28

John Legend ma dla swoich fanów fantastyczną wiadomość. Artyście po raz kolejny udało się zostać ojcem. Jest to niesamowita wiadomość po tym, jak wraz ze swoją żoną przeżyli najprawdziwszą tragedię. Piosenkarz zdecydował się na pokazanie pierwszych ujęć z maleństwem. Zdjęcia rodziny są poruszające!

John Legend i Chrissy Teigen są w sobie mocno zakochani od kilkunastu lat. W tym czasie zostali szczęśliwymi rodzicami dla czwórki dzieci. Kilkanaście godzin temu poinformowali swoich fanów, że po raz kolejny powitali na świecie syna. Stało się to zaledwie pięć miesięcy po tym, jak ich rodzina powiększyła się o maluszka. Internauci nie połączyli tych kropek i zastanawiali się, jakim cudem w tak krótkim okresie celebrytce udało się urodzić kolejnego potomka. Odpowiedź jest prosta - para skorzystała z pomocy surogatki. Kobieta miała do tego naprawdę dobry powód. Była nim tragiczna sytuacja z przeszłości. Wyjaśniła, skąd taka decyzja!

ZOBACZ TAKŻE: 9-letnia córka Kim Kardashian zakłada własny biznes. Wiemy, co będzie oferować swoim klientom

Shake Your Eska #22 | Asereje

John Legend i Chrissy Teigen - surogatka

Chrissy Teigen wyznała, że zawsze marzyła o tym, aby mieć czwórkę dzieci. Niestety, jakiś czas temu kobieta poroniła, co złamało jej serce. Nie da się ukryć, że musiało to być jednym z najtrudniejszych doświadczeń w jej życiu. Od tej pory miała lęki przed zajściem w ciążę, wobec czego zdecydowała się na pomoc surogatki. Początkowo planowała znaleźć dwie, które urodzą dla niej dzieci w tym samym czasie. Ten plan jednak nie powiódł się, gdyż celebrytka odważyła się spróbować sama zajść w ciążę. Zaledwie kilka miesięcy później to samo udało się jej surogatce. Wobec tego maleństwa urodziły się w podobnym czasie!

ZOBACZ TAKŻE: Nowa twarz Madonny. Królowa popu zaskoczyła internautów!

John Legend i Chrissy Teigen - czwarte dziecko

Zaledwie dziesięć dni temu, na świat przyszło dziecko Chrissy Teigen i Johna Legenda. Para dopiero 28 czerwca wrzuciła pierwsze zdjęcia z synem. Wren Alexander dostał imię na część zaprzyjaźnionej surogatki. Ujęcia szczęśliwej rodziny mogą poruszyć do łez!

Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź, co pamiętasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kto zaczął konflikt Edyty Górniak i Dody?