John Legend i Chrissy Teigen kupili "organiczny dom". Technologia i luksus kosztują...

2020-10-22 16:06 es
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: Rex Features/East News

John Legend i Chrissy Teigen od jakiegoś czasu rozglądali się za nowym domem. W końcu parze się udało! Ich serca skradła nowoczesna posiadłość. "Organiczny dom" oferuje wszystkie niezbędne luksusy!

John Legend i Chrissy Teigen przeżyli niedawno okropną tragedię. Choć lekarze bardzo się starali, Chrissy Teigen poroniła. Mimo ogromnego cierpienia para rusza dalej. Właśnie kupili nowy dom. To ich kolejna inwestycja w nieruchomości, bo niedawno stali się właścicielami mieszkania na Manhattanie.

John Legend i Chrissy Teigen kupili dom

Znane małżeństwo sprawiło sobie nową posiadłość. John Legend i Chrissy Teigen kupili dom w Los Angeles za 5,1 miliona dolarów. To rezydencja z czterema sypialniami oferuje naturalne elementy, technologię inteligentnego domu i duże zewnętrzne tarasy.

Najdroższe samochody świata | ESKA XD - Prosto z salonu #7

Zbudowany w latach trzydziestych dom o powierzchni ponad trzystu metrów kwadratowych był sprzedawany jako „organiczne, nowoczesne” arcydzieło. Łączy nowoczesną architekturę z naturalnymi elementami. Ma pływające ogrody ze wbudowanym nawadnianiem i drenażem, wiele zewnętrznych tarasów o powierzchni blisko 200 metrów kwadratowych. Jak na dom gwiazd przystało, musi być basen ze spa.

Przestrzeń domu podzielona jest na cztery sypialnie, cztery łazienki, salon i jadalnię oraz przylegającą do niej kuchnię. Nieruchomość jest wyposażona w inteligentne urządzenia.

NAJNOWSZE