Joe Jonas zna zakończenie Gry o Tron 8. Musiał podpisać ważny dokument

2019-04-03 15:16
Gra o Tron, Joe Jonas, Sophie Turner
Autor: HBO/Ferrari Press/East News; SplashNews.com/East News

Zakończenie Gry o Tron 8 to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic HBO. Twórcy serialu chcą, by absolutnie nikt z widzów nie dowiedział się przed emisją ostatniego odcinka, jak skończy się Game of Thrones. HBO dba więc o to, by żadne szczegóły fabuły nie przedostały się zawczasu do mediów. W tym celu bardzo skrupulatnie pilnuje swoich gwiazd.

Legendy głoszą, że aktorzy Gry o Tron 8 otrzymali przed powrotem na plan zdjęciowy wybrakowane scenariusze, by żaden z nich nie poznał tak naprawdę pełnego obrazu zakończenia 8 sezonu Gry o Tron. Oczywiście twórcy serialu nie byli jednak w stanie ukryć przed gwiazdami serii tego, jak zakończą się losy bohaterów. Aktory od miesięcy dopytywani są więc o to w wywiadach. Milczą jednak jak zaklęci.

Sophie Turner przyznała się jednak, że zdradziła zakończenie Gry o Tron 8 swojemu ukochanemu, Joe Jonasowi. Gwiazda nie miała po prostu wyjścia, bo wokalista był regularnym gościem na planie.

HOT TEMAT
Sophie Turner i Joe Jonas

Autor: instagram.com

Sophie Turner jest biseksualna. "Kocham duszę, nie płeć"

Joe Jonas zna zakończenie Gry o Tron 8

Okazuje się jednak, że wiedza ta wiąże się z pewnym obciążeniem. By mieć pewność, że Joe Jonas nie zdradzi, jak kończy się Gra o Tron, zobowiązali go do podpisana specjalnego dokumentu!

Joe był na planie przez większość czasu, więc sam się zorientował i zapytał: „Czy możesz mnie wtajemniczyć?” I podpisał umowę poufności, więc wszystko jest w porządku.

- wyjaśniła Sophie Turner.

Cóż - przynajmniej wiadomo, że gdybyście chcieli jednak poznać przed czasem zakończenie Gry o Tron 8, nie ma sensu prosić o to Joe Jonasa...

Wyświetl ten post na Instagramie.
🍭 Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE